Įvartis gražuolis lėmė ketvirtąją iš eilės „Sūduvos” pergalę

Įvartis gražuolis lėmė ketvirtąją iš eilės „Sūduvos” pergalę

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Rungtynių teisėjas – Robertas Valikonis

Kauno „Spyris” 0-1 Marijampolės „Sūduva”

34′ [0-1] V. Slavickas

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Spyris”: D. Mikelionis, M. Miškinis, K. Gvildys, D. Rekish, L. Sendžikas (72′ T. Bučma), K. Šilkaitis, I. Dedūra, D. Šinkūnas (80′ A. Kšanavičius), J. Moroz (64′ R. Sikorskis), P. Daukša, R. Krušnauskas.

 

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, I. Tsyvilka, V. Slavickas, N. Jamak, A. Vaskela (46′ M. Šoblinskas), K. Chvedukas, E. Veliulis, A. Kecap (83′ P. Kiselevskis), K. Laukžemis (46′ V. Baranovskij).

 

Rungtynių pradžia laikinojoje sostinėje buvo gana įdomi, abi komandos turėjo progų išsiveržti į priekį. Susitikimo pradžioje „Sūduvos” legionierius iš Serbijos Admiras Kecapas maždaug ant 16 metrų linijos suklaidino varžovų gynėją ir stipriu smūgiu kaire koja mėgino nuginkluoti „Spyrio” vartininką Deividą Mikelionį, tačiau „sūduviečio” smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

 

Po dviejų minučių iš panašaus atstumo smūgiavo ir puolėjas Karolis Laukžemis, tačiau šio pažeme smūgiuotas kamuolys lėkė greta kauniečių vartų virpsto.

 

17 rungtynių minutę pavojus kilo prie „Sūduvos” vartų. Ilya Tsyvilko dešiniame krašte neleistinai sustabdė Kauno ekipos puolėją Roką Krušnauską. Iš baudos smūgio „aštrų” perdavimą į baudos aikštelę atliko Dzymitrijus Rekišas ir vienas iš „Spyrio” žaidėjo slysdamas bandė nukreipti kamuolį į vartus bei buvo arti tikslo.

 

19 dvikovos minutę Ernestas Veliulis puikiai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur aukščiau visų iššokęs Admiras Kecapas smūgiavo galva į vartus, tačiau pavojų likvidavo kauniečių vartininkas.

 

34 minutę marijampoliečiai išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš krašto kamuolys baudos aikštelėje nukrito nugara į vartus stovėjusiam Vaidui Slavickui ir „sūduvietis” krisdamas smūgiavo per save bei pelnė gražų įvartį.

 

Po pirmojo rungtynių kėlinio Marijampolės „Sūduva” pirmavo minimaliu rezultatu.

 

Antrojo kėlinio pradžioje klastingu smūgiu varžovų vartų konstrukcijas sudrebino Ernestas Veliulis. „Sūduvietis” gavo kamuolį kairiame atakos krašte, užsikirto ir metėsi į aikštės vidurį. Taip atsilaisvinęs nuo gynėjo stipriai smūgiavo tolimojo vartų kampo link ir pataikė į „Spyrio” vartų skersinį, tuo tarpu varžovų vartininkas kamuolį palydėjo tik akimis.

 

59 minutę pavojingą greitą ataką surengė „Sūduva”. Iš aikštės gilumos tolimą perdavimą gavo į laisvą plotą kertantis Karolis Chvedukas, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir „atrito” kamuolį atgal komandos draugui, tačiau „sūduviečio” smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų.

 

67 minutę Džiugas Bartkus sugavo kamuolį po kauniečių įžaisto kampinio ir pradėjo greitą kontrataką ir išmetė kamuolį Valentinui Baranovskiui, kuris prasiveržęs kraštu perdavė kamuolį į baudos aikštelę kertančiam Karoliui Chvedukui, tačiau „Spyrio” vartininkas D. Mikelionis laiku paliko vartus ir sugavo kamuolį rankomis.

 

Susitikimo pabaigoje Marijampolės „Sūduva” perleido iniciatyvą varžovams ir didelėmis pajėgomis gynėsi bei mėgino surengti greitas atakas.

 

Jau per pridėtą rungtynių laiką marijampoliečiai surengė greitą ataką, kurios metu po keitimo aikštėje pasirodęs Povilas Kiselevskis perdavė kamuolį į baudos aikštelę įketančiam Ernestui Veliuliui, o šis vienu lietimus smūgiavo į vartų plotą, tačiau vartininkas kamuolį numušė už galinės linijos.

 

Kauno „Spyriui” nepavyko pralaužti patikimos „Sūduvos” gynybos. Marijampoliečiams pergalę atnešė Vaido Slavicko įvartis gražuolis.

 

IMG_0212 IMG_0225 IMG_0228 IMG_0229 IMG_0239 IMG_0250 IMG_0255 IMG_0259 IMG_0268