FC“Sūduva 2003“ žaidėjas dalyvavo „Stoke City“ stovykloje Anglijoje

FC“Sūduva 2003“ žaidėjas dalyvavo „Stoke City“ stovykloje Anglijoje

Marijampolės FC“Sūduva 2003“ komandos futbolininkas Titas Buzas, lydimas trenerio Manto Babiansko, dalyvavo Anglijos Premier lygos “Stoke City FC” klubo futbolo akademijos atrankinėje stovykloje. Stovykloje dalyvavo 23 jaunieji (10-13 m.) futbolininkai, gavę vardinius kvietimus ir atvykę iš įvairių pasaulio šalių (Kinijos, Suomijos, Belgijos, Danijos ir kt.).

 

FC“Sūduvos 2003“ komandos žaidėjas į stovyklą pakviestas po Lietuvos futbolo 7×7 čempionato finalinio etapo, kurį stebėjo „Stoke City FC“ akademijos treneriai, tuo metu vykdę stovyklą Marijampolėje. Anglijoje vykusi atrankinė stovykla pasižymėjo įtempta dienotvarke, jaunieji futbolininkai stadione praleisdavo 8 valandas per dieną. Atrankoje dalyvavusiems futbolininkams ir juos lydintiems asmenims buvo surengta ekskursija po „Britannia“ stadioną, kur jaunieji futbolininkai galėjo sėdėti „Stoke City FC“ žvaigždių Peter Crouch ar Bojan kėdėse persirengimo kambariuose bei stebėti draugiškas rungtynes tarp „Stoke City FC“ ir „Real Betis“ iš Ispanijos.

 

Stovyklos pratybas stebėję „Stoke City FC“ skautai atkreipė dėmesį tik į du jaunuosius futbolininkus, vienas iš jų marijampolietis T.Buzas, kuris pakviestas atvykti į pažengusiųjų stovyklą, kuri vyks spalio mėnesį Stoke mieste Anglijoje.