„Esporto A lygoje“ po pirmojo turo – pirma vieta

„Esporto A lygoje“ po pirmojo turo – pirma vieta

Marijampolės „Sūduvos“ klubui „Esporto A lygos“ varžybose atstovaujantis futbolo centre treniruotes lankęs Aironas Baniulis puikiai pradėjo 2024 metų sezoną.

Marijampolietis pirmajame etape 9 dvikovas laimėjo, vieną baigė lygiosiomis, vieną pralaimėjo ir užėmė pirmąją vietą.

Tokį pat rezultatą užfiksavo ir Vilniaus „Žalgirioׅ“ atstovas, bet turnyro lentelėje A.Baniulis yra aukščiau dėl papildomų rodiklių. Praeito sezono finalininkų „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ atstovų tarpusavio dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Per kitas rungtynes A.Baniulis nugalėjo „Kauno Žalgiriui“ atstovavusį buvusį „Sūduvos“ žaidėją Darių Isodą 2:1, „Panevėžio“ žaidėją – 3:1, Vilniaus „Riterių“ – 8:1, Vilniaus raj. „TransINVEST“ – 8:2, „Šiaulių“ – 4:1, Gargždų „Bangos“ – 4:3, Alytaus „Dainavos“ – 7:1, Telšių „Džiugo“ – 7:0, o Kauno raj. „Hegelmann“ – 3:2. Vienintelis pralaimėjimas rezultatu 1:3 buvo patirtas Panevėžio „Ekranui“.

„Pirmas turas, lyginant su praeitais metais, buvo kiek lengvesnis psichologišai, rezultatu kol kas esu patenkintas. Aišku, stipriausi varžovai yra „Žalgirio“ ir „Ekrano“ žaidėjai, bet manau, kad eidamas tokia vaga galiu patekti į TOP-4ׅ“, – taip savo pasirodymą įvertino A.Baniulis.

„Esporto A lygos“ antrasis etapas vyks kovo 23 dieną, trečiasis – balandžio 13 d., o finalai – balandžio 27 d.

VISI TURNYRO REZULTATAI

TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS