Emocingame mūšyje – „Sūduvos“ žingsnis į finalą

Marijampolės „Sūduva“ per „Hegelmann LFF taurės“ turnyro pusfinalio rungtynes Vilniuje per pratęsimą palaužė „Žalgirį“ 2:1 (0:0, 0:1, 2:1) ir antrus metus iš eilės pateko į finalą.

Per pagrindinį rungtynių laiką įvarčių pelnyta nebuvo, nors progų tam turėjo abi komandos. Jau 6 min. „Sūduva“ sukėlė sumaištį šeimininkų baudos aikštelėje, kai po Mihreto Topčagičiaus atakos vilniečiams vos pavyko apsiginti.

ANTRADIENĮ – PASKUTINĖS „SŪDUVOS“ ŠIO SEZONO RUNGTYNĖS MARIJAMPOLĖ! PRALEISTI – NEGALIMA!!!

15 min. jau Ivanui Kardumui teko demonstruoti savo sugebėjimus, kai labai pavojingai į jo vartus smūgiavo Andrija Kaludjerovičius.

42 min. labai pavojingai iš toli smūgiavo Vaidas Slavickas, bet jo smūgį atrėmė Martinas Berkovecas. Netrukus vilniečiai atsakė savo išpuoliu dešiniuoju kraštu, kuris baigėsi smūgiu į „Sūduvos“ vartų virpstą.

Antrajame kėlinyje ir vėl abiejų komandų gynėjai turėjo labai daug darbo, o geriausią progą pasižymėti „Sūduva“ turėjo 69 min., kai po Eligijaus Jankausko perdavimo iš dešiniojo krašto šiek tiek netiksliai galva smūgiavo M. Topčagičius.

Savo ruožtu I. Kardumui ir vėl teko apsiginti nuo A. Kaludjerovičiaus reido.

Itin audringai prasidėo prasidėjo pirmasis pratęsimo kėlinys. Jau pirmoji vilniečių ataka baigėsi savo tikslą vis dėlto pasiekusio A. Kaludjerovičiaus tiksliu smūgiu galva.

Vis dėlto persvara „Žalgiris“ džiaugėsi labai trumpai. Jau po poros minučių Thomas Salamonas atliko perdavimą iš kairiojo krašto ir Josipas Tadičius smūgiu galva išlygino rezultatą.

Lemtingas tapo „Sūduvos“ baudos smūgis jau per teisėjo kompensuotą laiką – Nicolas Gorobsovas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o čia oro dvikovą laimėjęs Semiras Kerla galva įmušė, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį.

Pratęsimo antrajame kėlinyje šeimininkai metė visas jėgas į puolimą, tačiau išlyginti rezultato nepajėgė. Viename iš epizodų už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas Linas Klimavičius, o dar trys raudonosios kortelės buvo parodytos jau pasibaigus rungtynėms. Kilus susistumdymui tokios sankcijos susilaukė Valerijus Šabala ir du „Žalgirio“ žaidėjai – A. Kaludjerovičius ir Nemanja Ljubisavljevičius.

Taurės turnyro finalas bus žaidžiamas spalio 24 dieną Panevėžyje. Finale marijampoliečiai susitiks su „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ dvikovos, kuri vyks antradienį, laimėtojais.