FK „Sūduva” U-18 iškovojo dar vieną pergalę Elitinėje lygoje

FK „Sūduva” U-18 iškovojo dar vieną pergalę Elitinėje lygoje

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Artūras Šnekutis

Marijampolės „Sūduva” U-18  2-1   Kauno FM „Spyris” U-18

16′ [ 1 – 0 ] Edgaras Dubickas

28′ [ 1 – 1 ] Vytautas Liukaitis

30′ [ 2 – 1 ] Markas Kardokas

 

„Sūduva-2”: R.Mikalainis, S.Rekašius ( 67′ E.Cikanavičius ), E.Ulevičius, Kar.Žukauskas, Kęst.Žukauskas, A.Černius, D.Antanavičius, I.Mekhrabov ( 65′ M.Kiškėnas ), M.Radzevičius ( 84′ I.Rimavičius ), M.Karokas, E.Dubickas.

 

Antradienio pavakarę Marijampolės “Sūduvos” jaunieji futbolininkai stojo į kovą su varžovais iš Kauno – FM “Spyrio” auklėtiniais. Susitikimą komandos pradėjo gana atviru futbolo, o progomis pasižymėti pirmieji pasireiškė marijampoliečiai.

 

Sužaidus apie 10 minučių Marko Kardoko smūgis iš geros padėties nebuvo sėkmingas ir kamuolys skriejo už galinės linijos. Vis dėlto po 6 minučių Markas savo klaidą ištaisė atlikdamas gerą perdavimą įsibėgėjančiam Edgarui Dubickui, kuris atitrūko nuo gynėjo ir nesunkiai nukreipė kamuolį į varžovų vartus taip išvesdamas savo ekipą į priekį.

 

Kėlinio viduryje svečiams pavyko rezultatą išlyginti. Neapdairiu “Sūduvos” krašto gynėjo žaidimu pasinaudojęs Vytautas Liukaitis sulaukė gero perdavimo iš aikštės gilumos, išbėgo vienas prieš Remigijų Mikalainį ir tiksliu smūgiu į tolimąjį kampą pelnė įvartį.

 

Tiesa, aikštės šeimininkai netruko susigrąžinti turėtą pranašumą. Iš aikštės gilumo fantastišką perdavimą link Marko Kardoko atliko Domantas Antanavičius, o lenktynės tarp svečių vartininko ir “Sūduvos” puolėjo baigėsi pastarojo pergale – gražus įvartis galva ir marijampoliečiai vėl priekyje.

 

Antrame kėlinyje vyravo permainingas žaidimas. Svečiai iš Kauno antrame kėlinyje stengėsi išlyginti rezultatą, o tuo naudojosi “Sūduvos” jaunieji futbolininkai, kurie vis surengdavo pavojingas greitas atakas.

 

Antrame kėlinyje nei viena komanda įmušti nesugebėjo. Marijampoliečiai šventė antrąją pergalę iš eilės Elitinėje lygoje.