EJL: apie ekstremalias išvykas

EJL: apie ekstremalias išvykas

 

IMG_6958

Praeitą savaitgalį Marijampolės „Sūduvos“ komandoms, dalyvaujančioms EJL U-17 ir U-19 čempionatuose teko nelengvos tolimos išvykos. Ne tik dėl nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, bet ir dėl ekstremalių oro sąlygų. Visgi, vaikinai kovojo iš visų jėgų ir stengėsi nenusileisti varžovams.

 

 

 

„Sūduvos“ U-17 vaikinai viešėjo Šiauliuose, rungtynes transliavo futbolo.tv, tad žiūrovai kurie domisi mūsų jaunimo pasirodymais, galėjo patys įvertinti žaidimą. Stiprus vėjas neleido pademonstruoti žaidėjams visų savo galimybių. Marijampoliečiai buvo netoli pergalės 11 m baudinių serijoje, vis tik paskutiniai šeimininkų smūgiai buvo tikslesni.

 

 

Komandos treneris Algimantas Dvareckas taip įvertino mūsiškių pasirodymą: „Šiauliuose tikėjomės kietos kovos. Tas ir vyko visų rungtynių metu. Be abejo, žaidimą koregavo stiprus vėjas, trukdęs atlikti tikslius perdavimus, stabdęs kombinacinį žaidimą. Sąlygos, aišku, buvo vienodos abiems komandoms, todėl rungtynėse vyravo ilgi perdavimai. 11m baudinius šį kartą sekmingiau mušė varžovai.“

 

 

Buvo įdomu ar „Sūduvos“ U-19 komandai pavyks atsitiesti po triuškinančios nesėkmės prieš panevėžiečius praeitame ture. Tuo labiau, laukė susitikimas išvykoje prieš vieną iš pirmaujančių ekipų – Klaipėdos FM – „Atlantas“ U-19. Tačiau, kaip parodė rungtynės, mūsiškiai nepalūžo.

 

 

Po antrajame kėlinyje Deivido Šliokaičio pelnyto įvarčio marijampoliečiai pirmavo, bet šeimininkai rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino. Kova dėl papildomo taško persikėlė į 11 m baudinių seriją, kurioje ne pirmą kartą šiame sezone stipresni buvo „Sūduvos“ vaikinai.

 

 

Tad Klaipėdoje pelnyti 2 taškai ir „Sūduva“ U-19 neleidžia „atsiplėšti“ pirmaujančioms EJL U-19 komandoms.

 

 

EJL  vėl grįžta Marijampolėn. Šį šeštadienį „Arvi“ futbolo manieže viešės ekipos iš Vilniaus FM. 11:00 prasidės rungtynės tarp vyresniųjų, U-19 komandų, na o 13:00 aikštėn žengs ir U-17 ekipos.

 

 

 

Tikimės geriausio ir linkime mūsų jaunimui pergalių!

 

 

 

Naglis Miknevičius

Save