EJL dienoraštis: permainingos kovos su alytiškiais

EJL dienoraštis: permainingos kovos su alytiškiais

Palinkėjimai mūsų jauniesiems futbolininkams prieš rungtynes su alytiškiais išsipildė tik dalinai. U-17 vaikinai grįžo pergalių kelin, nors tai padaryti nebuvo itin lengva ir paprasta. Tuo tarpu U-19 komandos juodasis nesėkmių ruožas tęsiasi …

 

 

„Sūduva“ U-17 gerbėjai ( o ir patys žaidėjai, ko gero) pagrįstai tikėjosi pergalės rungtynėse su Alytaus FA „Dainava“ komanda, kuri kol kas su tuščiu taškų kraičiu yra paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. Visgi, reikia pažymėti, jog alytiškiai po truputį gerina savo žaidimą ir taškų stengiasi lengvai nedalinti. Tuo įsitikino ir marijampoliečiai.

 

 

Rungtynes galima buvo tarsis suskirstyti į dvi dalis. Pirmajame kėlinyje veiksmas aikštėje priminė „štilį“, žaidimas, galima sakyti, vyko be progų. Matyt, šeimininkams reikėjo pertraukos ir įtaigių žodžių, kad reikalai pasikeistų.  Gerai, kad tai suveikė – greitesni veiksmai ir neperlaikomas kamuolys leido susikurti kur kas daugiau progų ir jas paversti įvarčiais. Galutinis rungtynių rezultatas – 3:0(0:0). Marijampoliečių gretose rezultatyviais smūgiais pasižymėjo Karolis Skamarakas, Povilas Damynas ir Žygimantas Pečkys.

 

 

„Sūduva“ U-17 sudėtis:  J.Bieliauskas(61 min.A.Valukonis), A.Asijavičius(68 min.I.Botyrius), D.Urbonavičius(61 min. M.Gutauskas), E.Galeckas, K.Skamarakas ,L.Zingertas, P.Kuconis(46 min.P.Damynas), Ž.Pečkys, M.Rutkauskas, D.Omilevičius, A.Zagurskas.

 

 

Šiuo metu „Sūduva“ U-17 yra antroje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau persekiotojai – čia pat. .

EJL U-17 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-17/elitine-u-17/

 

 

Tuo tarpu „Sūduva“ U-19 komandos laukė dvikova su dėl medalių kovojančia FA „Dainava“ U-19 komanda. Rungtynių likimas, galima sakyti, buvo nulemtas jau pirmame kėlinyje, kai alytiškiai per kelias minutes pelnė du įvarčius. Antroje susitikimo pusėje komandos apsikeitė po vienu tiksliu smūgiu. Marijampoliečių gretose pasižymėjo Linas Ovčinikovas. Tad patirtas pralaimėjimas namuose – 1:3(0:2).

 

 

 

„Sūduva“ U-19 sudėtis:  R.Mikalainis, A.Lekeckas, G.Jankevičius, A.Jankevičius(46 min. A.Česaitis), D.Šliokaitis(75 min. K.Žukauskas), L.Ovčinikovas, N.Kulikauskas(73 min.J.Povilaitis), R.Domarkas(46 min.E.Ulevičius), D.Kazlauskas, D.Plikis(75min.R.Švabauskas), T.Janušauskas.

 

 

„Sūduva“ U-19 ir toliau yra šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

EJL U-19 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-19/elitine-u-19/

 

 

 

Šį antradienį, birželio 6 dieną keliaujame Panevėžin. Laukia sunkios rungtynės su EJL lyderiais. 17:00 val. aikštėn išbėgs FA PRSSG FK Panevėžys U-17 ir „Sūduva“ U-17 ekipos. 19:00 val. rungtynes pradės U-19 komandos.

 

 

 

Naglis Miknevičius