EJL artėja prie tarpinio finišo: įtemptos Marijampolės ekipų dvikovos

EJL artėja prie tarpinio finišo: įtemptos Marijampolės ekipų dvikovos

Praeita savaitė marijampoliečiams, dalyvaujantiems EJL pirmenybėse buvo įtempta. Teko sužaisti po dvi rungtynes, kurios turėjo nemažą reikšmę mūsų ekipų turnyrinei situacijai ir tolimesnėms perspektyvoms. Ypač sunkios kovos laukė Panevėžyje, kur laukė turnyro lyderiai. Ir nors iš Panevėžio grįžome be taškų, bet aukštai pakeltomis kovomis – šeimininkai pergales pasiekė minimaliais rezultatais ir atkaklioje kovoje.

 

„Sūduva“ U-17 komandos laukė rungtynės su absoliučiais turnyro lyderiais, vieintele komanda vissose EJL, nepraradusia dar nė vieno taško. Marijampoliečiai šiemet bene atkakliausiai pasipriešina Panevėžio ekipai. Tai įrodė ir šios rungtynės. Algimanto Dvarecko žodžiais, šiose rungtynėse daugiau dėmesio buvo skiriama gynybai bei laukta savųjų galimybių kontratakose. Pirmą kėlinį pavyko sužaisti lygiosiomis, bet antrajame šeimininkams vieną kartą pavyko pasižymėti. Galutinis rezultatas- 1:0 panevėžiečių naudai. „Rungynes pralaimėjome, bet žaidimo tempas, komandos nusiteikimas bei kova aikštėje buvo mieli akiai“,- pažymėjo treneris.

 

„Sūduva“ U-17 Panevėžyje žaidė tokios sudėties: M.Gutauskas, A.Asijavičius, A.Dubickas, A.Valukonis(27 min.P.Kuconis), E.Galeckas, L.Zingertas, Ž.Zubrickas(65 min. D.Urbonavičius), Ž.Pečkys, D.Omilevičius, A.Zagurskas, P.Damynas.

 

Vyresnieji „Sūduvos“ vaikinai Panevėžyje kovėsi irgi atkakliai. Andrius Larčenka, vadovavęs vaikinams rungtynėse, pažymėjo tai. „Kai nesi laimėjęs prieš varžovus trejus metus, ieškoti motyvacijos kovai papildomų pastangų nereikia. Jau senokai nemačiau savo auklėtinių veiduose tokio nusivylimo po varžybų, nes grįžti ne tusčiomis iš Panevėžio šansų buvo. Pirmasis kėlinys praėjo su nežymia varžovų žaidybine persvara, bet lygiu rezultatu švieslentėje 0:0. Antrajame kėlinyje dukart blykstelėjo panevėžiečių lyderis Vilius Giedraitis, o marijampolietis Rokas Švabauskas tik sušvelnino rezultatą. Galutinis rezultatas – 2:1 panevėžiečių naudai. Dėl žaidimo kokybės ir kovingumo džiugu, bet už tai taškų niekas neduoda. Iš duobės pasistengsime išlipti jau šį šeštadienį, namuose, kur priimsime Klaipėdos U-19 jaunimą.“ – pažadėjo treneris.

 

„Sūduva“ U-19 sudėtis rungtynėse su Panevėžio FA-PRSSG-FK „Panevėžys“ komanda:  R.Mikalainis, A.Lekeckas(73 min.A.Bružas), G.Jankevičius, D.Šliokaitis(32 min. N. Kulikauskas), L.Ovčinikovas(78 min.R.Švabauskas), D.Kazlauskas, A.Česaitis(71 min.D.Zaveckas), E.Ulevičius(67 min.A.Jankevičius), D.Plikis, T.Janušauskas.

 

 

Kad pažadais nebuvo švaistytasi veltui, marijampoliečiai įrodė praeitą šeštadienį, kuomet abi komandos įveikė savuosius varžovus ir žengė žingsnį savo turnyrinė padėties gerinimo link. „Sūduva“ U-19 strategas Andrius Larčenka teigė, jog komanda sužaidė bene geriausias rungynes šį sezoną. „Po keleto nesėkmių iš eilės pagaliau pavyko iškovoti gražią pergalę prieš ne geriausius laikus išgyvenančią Klaipėdos FM- FK Atlantas U-19 komandą. Rungtynės vyko kaitinant saulei, bet aikštėje lijo „įvarčių lietus“. Marijampoliečiai sužaidė vienas geriausių šio sezono rungtynių, turėjo teritorinę persvarą, žaidė „su ugnele” ir pelnytai nugalėjo. Dubliais pasižymėjo Deividas Šliokaitis ir Naglis Kulikauskas. Taip pat įvarčiu nudžiugino Andrius Lekeckas. Galutinis rezultatas 5:3 (2:1). Priartėjome prie klaipėdiečių ir Vilniaus FM komandų turnyrinėje lentelėje kovoje dėl ketvirtosios vietos.

 

„Sūduva“ U-19 sudėtis rungtynėse su Klaipėdos FM – „Atlantas“ U-19 komanda:  R.Švabauskas, A.Lekeckas, G.Jankevičius, D.Šliokaitis, J.Povilaitis(52 min.A.Jankevičius), L.Ovčinikovas, N.Kulikauskas, D.Kazlauskas, E.Ulevičius (80 min.D.Zaveckas), D.Plikis, T.Janušauskas.

 

 

Labai svarbias rungtynes su SG-FA „Šiauliai“ futbolininkais, žengiančiais turnyrinėje lentelėje netoliese, žaidė „Sūduva“ U-17. Vaikinai pasistengė išpildyti trenerių nurodymus, žaidė užtikrintai ir pelnytai nugalėjo -2:0. „Rungtynėse su Šiaulių komanda vaikinai pademonstravo gražų žaidimą. Gerai kontroliavome kamuolį, gerai išnaudojome laisvas erdves, pelnėme gražius įvarcius. Pirmajame kėlinyje ganai greitai pasižymėjo L. Zingertas, antrajame –  A. Dubickas“, – pažymėjo Algimantas Dvareckas.

 

 

Startinė „Sūduva“ U-17 sudėtis rungtynėse su SG-FA „Šiauliai“: J.Bieliauskas, A.Asijavičius, A.Dubickas, E.Galeckas, K.Skamarakas, L.Zingertas, Ž.Zubrickas, Ž.Pečkys, D.Omilevičius, A.Zagurskas, P.Damynas.

Po keitimų aikštėje pasirodė: M.Gutauskas, A.Valukonis, D.Urbonavičius ir P.Kuconis.

 

 

 

EJL U-17 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-17/elitine-u-17/

 

 

EJL U-19 čempionato statistiką galite rasti čia:

http://lff.lt/varzybos/jauniu-ir-vaiku/u-19/elitine-u-19/

 

 

Pavasarinį EJL etapą mūsiškiai užbaigs rungtynėse išvykoje, Vilniuje. Svarbias rungtynes su turbyrinėje lentelėje netoli esančiais varžovais žais abi komandos. Birželio 17 dieną, šeštadienį, 11:00 į aikštę išbėgs Vilniaus FM U-19 ir „Sūduva“ U-19 vienuolikės. 13:00 prasidės rungtynės tarp Vilniaus FM U-17 ir „Sūduva“ U-17 komandų.

Linkime marijampoliečiams gražiai užbaigti pavasarinį EJL etapą!

 

 

 

Naglis Miknevičius