E. Veliulis: „Praleidę įvartį pabudome“

E. Veliulis: „Praleidę įvartį pabudome“

3

 

Vakar Marijampolės „Sūduva“ vangiai pradėjo rungtynes, tačiau praleidę įvartį pabudo ir atakų šturmu nustelbė Kauno „Spyrio“ ekipą. Net penkiais tiksliais smūgiais į vienintelį „Spyrio“ įvartį atsakę marijampoliečiai iškovojo svarbią pergalę ir tęsia kovą dėl „Smscredit.lt A lygos“ bronzos medalių.

 

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs „Sūduvos“ saugas Ernestas Veliulis teigė, jog rungtynės nebuvo tokios lengvos, kaip galėtume pamanyti matydami tik rezultatą.

 

„Rungtynės buvo sunkios, nors rezultatas rodo ką kitą, tačiau tikrai nebuvo lengva. Mačo pradžioje „Spyrio“ futbolininkai turėjo daug progų įvarčiams pelnyti, o mes praleidę pirmąjį įvartį atsibudome ir pradėjome žaisti savo žaidimą.“

 

„Nenustebino tai, kad „Spyris“ rungtynių pradžioje turėjo iniciatyvą. Žinome, kad kauniečiai yra gera ekipa, turi stiprių žaidėjų ir pirmame ture mačo pradžioje su jais buvo sunku žaisti.“

 

E. Veliulis buvo didelis galvos skausmas dešiniajame aikštės krašte rungtyniavusiems „Spyrio“ gynėjams. „Sūduvietis“ „uždirbo“ 11 metrų baudinį, aktyviais veiksmais nedavė ramybės varžovų gynėjams, o mačo pabaigoje ir pats įmušė įvartį.

 

„Malonu, kad pavyko įmušti įvartį, bet aš pats savo žaidimo vertinti nenoriu, tegul vertina kiti.“ – droviai apie nuopelnus komandai pasakojo saugas.

 

Kovą dėl bronzinių „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų tęsiančios „Sūduvos“ dar laukia du išbandymai – mačas namuose su čempionais „Žalgirio“ futbolininkais bei išvykoje su tiesioginiais konkurentais dėl medalių „Atlantu“.

 

„Likusiose dvejose rungtynes negalime pralaimėti, praradinėti taškų. Jaučiame mačų svarbą ir stengiamės kovoti iš visų jėgų.“ – sakė E. Veliulis.

 

Vakar „Sūduva“ ir vėl sulaukė aistringo sirgalių stadione palaikymo. Nepaisant žvarbaus oro į stadioną susirinkę futbolo gerbėjai palaikė savo miesto komandą.

 

„Visada džiaugiamės, kuomet namuose fanai mus palaiko ir stengiamės jiems atsidėkoti geru žaidimu bei pergalėmis.“