E. Veliulis: „Norime parsivežti tris taškus į Marijampolę“

E. Veliulis: „Norime parsivežti tris taškus į Marijampolę“

Veliulis

 

Marijampolės „Sūduvos“ rytoj laukia dar viena išvyka. Šį kartą „sūduviečiai“ vyks į Pakruojį ir susigrums su praėjusių metų „Smscredit.lt A lygos“ vicečempionais „Kruojos“ futbolininkais.

 

„Sūduvai“ kelios rungtynėse iš eilės nenusisekė – Marijampolėje „Sūduva“ nusileido „Trakams“, o praėjusiame ture „sūduviečiams“ nepavyko įveikti „Utenio“. Marijampolės ekipos saugas Ernestas Veliulis pasakojo, jog nuotaikos komandoje neblogos ir visi žaidėjai nori kuo greičiau sugrįžti į pergalių kelią.

 

„Nuotaikos nėra blogos, sunkiai dirbame, kad rezultatai būtų geresni ir jau rytoj stengsimės sugrįžti į pergalių kelią ir iškovoti tris taškus.“

 

„Sūduvos“ rezultatai šiame sezone gana nepastovūs. Marijampoliečiai 2015 metų sezone iškovojo devynias pergales, patyrė septynis pralaimėjimus bei ketverios „Sūduvos“ rungtynės baigėsi lygiosiomis. 22 metų amžiaus saugas teigė, kad viena pagrindinių nepastovių rezultatų priežastis – „šlubuojantis“ progų išnaudojimas.

 

„Priežasčių būna įvairių – nuo progų neišnaudojimo iki smulkių klaidelių. Manau, kad didžiausia banguotų rezultatų priežastis – progų realizacija. Būna, kad rungtynių pradžioje susikuriame daug progų, jų neišnaudojame ir tada atsiranda šiokia tokia panika žaidime ir tai sutrukdo žaisti ramų savo žaidimą.“

 

Pakruojo „Kruoja“ buvo neparankus varžovas „Sūduvai“ praėjusių dviejų sezonų metu. Tačiau 2015 metų čempionate situacija pasikeitė – „sūduviečiai“ su pakruojiškiais susidūrė du kartus ir abu kartus šventė pergales.

 

„Manau, kad pergalių seriją galime pratęsti. „Kruoja“ nėra ta komanda, kokia buvo praėjusių dviejų sezonų metu, tačiau su jais žaisti nėra lengva ir be kovos būsimi varžovai taškų nedalina.“ – teigė E. Veliulis.

 

„Kruoja“ čempionato viduryje sulaukė pastiprinimo – prie komandos prisijungė patyrę Donatas Navikas, Tadas Eliošius, Vadimas Barba ir Aleksandras Tarasenka. Būsimi varžovai turi ir naują trenerį iš Rumunijos Mykola Trubachovą.

 

„Pakruojo komanda vasarą sustiprėjo žvelgiant tiek į žaidimą aikštėje, tiek į sudėtį. „Kruoja“ dabar žaidžia drausmingiau ir ramiau, tad lengvų rungtynių tikėtis nereikėtų. Pakruojyje aikštė gana „sunki“ ir joje visiems žaisti nelengva. Manau, kad abi komandos kovos dėl pergalės, tačiau darysime viską, kad į Marijampolę parvežtume tris taškus.“