E. Veliulis: „Laukia šešių taškų vertos rungtynės“

E. Veliulis: „Laukia šešių taškų vertos rungtynės“

Veliulis

 

Dvyliktojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ laukia rimtas išbandymas. „Sūduviečiai“ sostinėje susitiks su lygoje pirmaujančiais „Trakais“.

 

Prieš intriguojančią šių komandų akistatą „Sūduvos“ saugas Ernestas Veliulis pasidalino savo mintimis apie šias rungtynes.

 

Prieš pat sezono startą „Sūduvą“ papildęs saugas neslėpė, kad dar nėra patenkintas savo demonstruojamu žaidimu.

 

„Komandoje esu jau du mėnesius, apsipratau kolektyve ir džiaugiuosi, jog esu „Sūduvoje“. Žinoma, dabartinė mano sportinė forma nėra optimali, tačiau stengiuosi kuo greičiau įgauti gerą formą ir labiau padėti komandai.“

 

„Trakai“ tik pirmuose sezono turuose šiek tiek buksavo, tačiau nuo trečiojo turo „riteriai“ skina vien pergales.

 

„Būsimi varžovai palieka labai gerą įspūdį. Jau devynerių iš eilės laimėtų rungtynių serija daug ką pasako. Ne veltui „Trakai“ žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Manau, kad rytoj abiejų komandų laukia sunkios rungtynės vertos šešių taškų.“

 

Pirmoji komandų tarpusavio akistata šių metų čempionate baigėsi minimalia „Trakų“ pergale. 5-ąją rungtynių minutę po kampinio nesėkmingai sužaidęs Tomas Radzinevičius nukreipė kamuolį į savo vartus, o per likusį rungtynių laiką marijampoliečiams „riterių“ gynybos pralaužti nepavyko ir pergalę šventė trakiškiai.

 

„Pirmoje tarpusavio akistatoje mums pritrūko sėkmės. Žaidėme neblogai, kontroliavome rungtynių eigą, tačiau „Trakai“ pirmomis susitikimo minutėmis pelnė įvartį ir sugebėjo apsiginti. Tose rungtynėse tikrai buvome verti taškų.“ – teigė E. Veliulis.

 

Nors prieš šį sezoną „Trakus“ paliko ekipos lyderiai – Vytautas Lukša, Tadas Labukas ir Dimitrijus Koubas, tačiau šios netektys komandos žaidimui įtakos nepadarė.

 

„„Trakai“ turi pajėgius žaidėjus – gerai subalansuota puolimo grandis, aikštės viduryje puikiai tvarkosi Jurijus Mamajevas, kurį galėčiau išskirti kaip pavojingiausią „riterių“ žaidėją. Šis saugas kontroliuoja žaidimo eigą bei skirsto kamuolius aikštės viduryje ir jam sekasi išties neblogai – šiame sezone baltarusis jau yra atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus.“

 

22-iejų metu amžiaus saugas neslėpė, jog būsimų varžovų rezultatai stebina ir teigė, kad „Trakų“ demonstruojamas žaidimas – solidus.

 

„Tokia „Trakų“ forma – nustebino, pradžioje čempionato „riteriai“ nežaidė labai gerai, tačiau dabar jų demonstruojami rezultatai puikūs. Išvykusius žaidėjus pakeitė naujokai, kurie greitai pritapo, įsiliejo į žaidimą. Dabar „Trakai“ demonstruoja solidų braižą ir laimi vienas rungtynes po kitų.“