E. Veliulis: „Ačiū komandos draugams už sukurtas progas“

E. Veliulis: „Ačiū komandos draugams už sukurtas progas“

IMG_9874

 

Šiandien Marijampolės „Sūduva“ uraganišku puolimu įveikė „Klaipėdos granitą“ ir iškovojo 19-ąją pergalę „Smscredit.lt A lygoje“. Net aštuonis įvarčius įmušę „sūdvuviečiai“ didesnio pasipriešinimo nesulaukė ir iškovoję tris taškus pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

 

Po rezultatyvia pergale pasibaigusių rungtynių „Sūduvos“ strategas Aleksandas Veselinovičius liko patenkintas savo ekipos žaidimu bei atkaklia kova neatsižvelgiant į esantį rezultatą.

 

„Pirmiausia, mus tenkina pergalė. Noriu pasveikinti savo futbolininkus, kurie visą laiką žaidė rimtai. Manau, kad rimta komanda turi žaisti iki rungtynių pabaigos, nebūti patenkinta rezultatu. Mūsų nusistatymas – bandyti įmušti kuo daugiau. Rungtynės gavosi tokios, mes norime sukurti kuo daugiau momentų. Dabar pavojinga galvoti, kad esame stiprūs ir galingi. Rungtynės baigėsi, mūsų laukia dar keturi rimti susitikimai čempionate. Einame žingsnis po žingsnio ir rytoj galvosime apie kitas rungtynes.“ – teigė vyriausiasis Marijampolės ekipos treneris.

 

Šios dienos rungtynės buvo išskirtinės saugui Ernestui Veliuliui. Prieš savo buvusią komandą rungtyniavęs futbolininkas net keturis kartus pasiuntė kamuolį į Franko Laličiaus ginamus „Klaipėdos granito“ vartus.

 

„Malonu, kad įmušiau keturis įvarčius, bet, svarbiausia, kad iškovojome pergalę. Įvarčiai – komandos draugų nuopelnas, man reikėjo tik vienu lietimu uždaryti. Ačiū komandos draugams už sukurtas progas. Nacionalinė rinktinė davė dar daugiau motyvacijos. Dabar laukia svarbiausios rungtynės, reikia atiduoti šimtą procentų jėgų kiekvienose iš jų.“ – pasakojo „pokerį“ pelnęs „sūduvietis“.