„Sūduva” sieks reabilituotis prieš savus sirgalius

„Sūduva” sieks reabilituotis prieš savus sirgalius

veliulis foto

 

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Kauno Žalgiris“. Gegužės 21 dieną 19  val. Marijampolė, „Arvi“ arena.

 

„Sūduvos” klubas neturi laiko krimstis dėl skaudaus pralaimėjimo „Stumbro” ekipai. Jau šį šeštadienį „SMScredit.lt A lygos“ 13-o turo rungtynėse, Marijampolės futbolo klubas tikisi sugrįžti į pergalių kelią, kuomet susitiks su „Kauno Žalgirio” ekipa. Marijampolės klubo saugas Ernestas Veliulis pasidalino savo mintimis apie pralaimėjimą „Stumbro” ekipai bei būsimą akistatą su „Kauno Žalgirio” komanda.

 

„Sūduvos” saugas E. Veliulis kalbėdamas apie pralaimėjimą „Stumbro” ekipai teigė, kad įvardinti neigiamo rezultato priežastis nėra paprasta. „Nežinau, gal tiesiog nevykdome to plano, kurį turėjome vykdyti. Ir tiesiog nepasisekė, turėjome savo progų, neišnaudojome, jie mus nubaudė.  Labai kompaktiškai gynėsi, tvarkingai ir mes tiesiog nesugebėjome įveikti jų gynybos ir išnaudoti savo progų”,- sakė „Sūduvos” ekipos saugas.

 

Nors šio sezono „SMScredit.lt A lygos“ čempionato tvarkaraštis pasižymi rungtynių dažnumo nenuoseklumu, vis dėlto „Sūduvos” ekipos saugas ilgą laiko tarpą tarp susitikimų vertimo teigiamai ir nemanė, kad žaidybinės praktikos stoka galėjo neigiamai paveikti Marijampolės futbolo klubą rungtynėse su Kauno „Stumbru”. „Ne, nemanau, kad pakenkė vis tiek daug rungtynių sužaidėme per mėnesį, tai vis tiek reikėjo tos šiek tiek pertraukos, o per pertrauką treniravomės, dirbome, tai nemanau, kad mums kažkiek neigiamai turėjo įtakos”, – pasakojo E.Veliulis

 

Šeštadienio akistatoje „Sūduvos” ekipos lauks „Kauno Žalgirio” klubas, kuris šiame sezone jau spėjo apkartinti gyvenimą Marijampolės futbolo klubui. Paskutinė šių klubų akistata Kaune virto tikru trileriu. Dusyk pirmavusi Marijampolės „Sūduva“ neišlaikė persvaros  6-o turo rungtynėse ir iš Kauno grįžo tik su vienu tašku savo sąskaitoje. „Kauno Žalgirio” komanda mačo pabaigoje sugebėjo išplėšti tašką dramatiškoje dvikovoje – 2:2 (0:0), kuomet mačo pabaigoje po perdavimo link vartų kamuolį į savo vartus apmaudžiai nukreipė „Sūduvos” gynėjas.

 

Lygindamas Kauno futbolo klubus rungtyniaujančius „SMScredit.lt A lygos“ čempionate  E.Veliulis teigė, kad šeštadienio varžovas panašaus lygio komanda kaip ir Kauno „Stumbras”, kuriai būdingas kovingumas ir atsidavimas aikštėje. „Nežinau iš tikro panaši komanda kaip „Stumbro”, gal dabar jie šiek tiek kažkaip pradėjo prastai gynyboje, gal kažkiek šlubuoja, bet  šiaip tikrai gera komanda, kovojanti, tai lengva tikrai nebus”, sakė sūduvietis.

 

Išankstinius bilietus į rungtynes galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei internetinėje svetainėje www.bilietupasaulis.lt.