E.Jankausko tikslas – įsitvirtinti „Sūduvos” komandoje

E.Jankausko tikslas – įsitvirtinti „Sūduvos” komandoje

maikute

“Sūduvos” greitas papildė jaunas ir perspektyvus saugas – Eligijus Jankauskas. Šiame sezone E.Jankauskas „SMScredit.lt A lygos“ čempionate sužaidė keturiolika rungtynių ir pasižymėjo trimis įvarčiais, vilkėdamas Utenos “Utenio” marškinėlius. 18 – metis saugas taip pat atstovavo įvairaus amžiaus Lietuvos jaunių rinktinėms, kurių gretose sužaidė aštuonerias rungtynes bei kartą pasižymėjo.

 

Portalas fksuduva.lt pakalbino naująjį „Sūduvos” saugą – Eligijų Jankauską. Saugas pasidalino savo mintimis apie  aplinkybes, kurios pastūmėjo priimti „Sūduvos” pasiūlymą bei keliamus asmeninius tikslus vilkint Marijampolės ekipos marškinėlius.

 

Kokios aplinkybės susiklostė, kad atsidūrei Marijampolės „Sūduvos” gretose?

Pirmąją sezono dalį nuomos pagrindais buvau išnuomotas į Uteną. Pasibaigus nuomai sulaukiau „Sūduvos” skambučio ir pasitaręs su artimais žmonėmis nusprendžiau, kad „Sūduva” bus tinkamiausias klubas tolimesnei mano karjerai.

 

Turėjai pasiūlymų ir iš kitų klubų, kodėl pasirinkai būtent „Sūduvos” komandą?

Prieš pasirašant kontraktą, „Sūduvos” direktorius bei treneris parodė didelį norą, kad čia atvykčiau.  Pagalvojęs, kad aplinkui turėsiu labai gerus žaidėjus, kurie man padės tobulėti ir galėsiu kilti karjeros laiptais, priėmiau „Sūduvos” pasiūlymą.

 

Kokį įspūdį tau palieka „Sūduvos” klubas šiame sezone?
Įdomi komanda, mėgsta kontroliuoti kamuolį. Taip pat visa infrastruktūra šios komandos yra labai gera,sudarytos visos sąlygos žaisti futbolą.

 

Kokius asmeninius tikslus keli sau likusioje sezono pusėje?
Norėčiau, kuo daugiau gauti žaisti, įsitvirtinti komandoje ir aišku įmušti, kuo daugiau įvarčių.