E. Jankauskas: „Klaipėdiečiai pasižymi kovingumu“

E. Jankauskas: „Klaipėdiečiai pasižymi kovingumu“

IMG_1882

 

 

Birželio mėnesį Marijampolės „Sūduvos“ gretas papildęs saugas Eligijus Jankauskas netruko prasiskinti kelią į startinę komandos sudėtį.  Prieš pora mėnesių savo 18-ąjį gimtadienį atšventęs šiaulietis užsitarnavo „Sūduvos“ trenerių štabo pasitikėjimą ir džiugina komandos sirgalius savo solidžiu žaidimu.

 

Pats E. Jankauskas neslepia, kad didelių problemų pritampant komandoje nebuvo ir naujoje ekipoje jaučiasi užtikrintai.

 

„Komandoje jaučiuosi labai gerai. „Sūduvoje“ pripratau bei pripratau labai greitai, tai džiugina. Praėjus keliems mėnesiams galiu pasakyti, kad adaptuotis tikrai spėjau, jokių problemų nekyla ir atrodo, kad komandoje esu jau gerokai ilgiau“ – atviravo greičiu pasižymintis saugas.

 

Birželį prie „Sūduvos“ prisijungęs E. Jankauskas greitai atrado savo vietą komandoje. Vos dvejose rungtynėse iš Šiaulių kilęs futbolininkas į aikštę žengė po keitimo, visus kitus mačus „sūduvietis“ pradėjo startinėje sudėtyje.

 

„Prieš atvykdamas į „Sūduvą“ žinojau, kad teks kovoti dėl vietos startinėje sudėtyje ir tik sunkiu darbu užsitarnausiu žaidimo minučių. Treneris manimi pasitiki, nenoriu jo nuvilti, tad visada išbėjęs į aikštę mėginu vykdyti visas man skirtas užduotis, atiduoti visas jėgas, kad būčiau kuo naudingesnis komandai“ – pasakojo E. Jankauskas.

 

Marijampolės „Sūduvos“ rytoj laukia tolima išvyka į Klaipėdą bei akistata su tiesioginiais konkurentais dėl „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų – „Atlanto“ futbolininkais.

 

„Klaipėdos „Atlantas“ yra vieni iš mūsų konkurentų dėl medalių. Su jais niekada nebūna lengva, nes „Atlanto“ futbolininkai pasižymi kovingumu. Rungtyniaujant su jais reikia maksimaliai kovoti visas 90 minučių, nes net atsilikinėdami klaipėdiečiai nepasiduoda ir mėgina atsitiesti.“

 

„Rytoj į Klaipėdą vyksime siekti tik pergalės, žinoma lengva nebus, „Atlantas“ norės pergalės ne mažiau nei mes, tad laukia sunkios rungtynės. Turėsime savo žaidybinį planą, stengsimės jo laikytis ir tikiuosi, kad jis mums atneš pergalę“ – užtikrintai dėstė jaunasis „Sūduvos“ saugas.