E. Černiauskas: „Varžovai labai greitai keičia atakų kryptį“

E. Černiauskas: „Varžovai labai greitai keičia atakų kryptį“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 8 turo rungtynes šeštadienį 20 val. Vilniuje susikaus su vietos „Riteriais“.

Pirmojo rato (1 turas) mačą Marijampolės „Arvi“ arenos manieže „Sūduva“ laimėjo 2:1.

Tuomet 49 min. šeimininkus į priekį išvedė Paulius Golubickas, 54 min. rezultatą išlygino 11 m baudinį realizavęs Teremas Moffi, o tašką rungtynėse 80 min. smūgiu galva padėjo Aleksandras Živanovičius.

„Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad būsimi čempionų varžovai yra itin pavojingi kontratakų metu.

„Ši komanda pasižymi gera kamuolio kontrole, išsidėsto plačiai visoje aikštėje, stengiasi išplėsti varžovų gynybą, atlieka daug trumpų ir vidutinių perdavimų bei labai greitai keičia atakų kryptį, – „Riterius“ apibūdino treneris. – Varžovų ekipoje galima išskirti du greitus, labai pavojingus puolėjus – Donatą Kazlauską ir T. Moffi. Jie ypač pavojingi kontratakų metu.“

„Sūduva“ per pirmąjį ratą sukaupė 15 taškų ir tik vienu atsilieka nuo pirmaujančio Vilniaus „Žalgirio“. Tuo metu „Riteriai“ į savo sąskaitą per 7 mačus įsirašė 9 taškus ir užima 5-ąją vietą.

Prieš savaitę marijampoliečiai išvykoje nugalėjo „Panevėžį“ 2:1, o „Riteriai“ namie sužaidė lygiosiomis 0:0 su Klaipėdos „Atlantu“.