E. Černiauskas: „Labai norime laimėti taurę“

E. Černiauskas: „Labai norime laimėti taurę“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas žinią, kad LFF taurės turnyro pusfinalyje teks susitikti su Vilniaus „Žalgiriu“, pasitiko ramiai.

„Siekiant taurės vis tiek reikia įveikti visus stipriausius varžovus. Su „Žalgiriu“, jei ne dabar, tai gal finale būtų tekę susitikti. Reikia su visais sužaisti, jei nori laimėti taurę. O mes ją tikrai norime laimėti“, – sakė E. Černiauskas.

Pusfinalio rungtynes „Sūduva“ žais Marijampolėje ir tai jau yra nedidelis privalumas.

„Tai mums naudinga, palaikomi gausių savo žiūrovų turime visas galimybes laimėti“, – tvirtino treneris.

„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės „Arvi“ futbolo arenoje bus žaidžiamos  rugsėjo 9 d. 15 val.

„Sūduva“ LFF taurę yra laimėjusi 2006 ir 2009 metais, o 1976, 2002, 2011 ir 2016 m. žaidė prestižinio turnyro finale.

Šiuo metu „Sūduva“ atostogauja, komanda vėl susirinks rugsėjo 3-ąją. Kiek vėliau atvyks tik į nacionalines rinktines išvykę žaidėjai.

Lietuvos nacionalinė komanda, į kurią pakviesti Vaidas Slavickas, Ovidijus Verbickas ir treneris Audrius Ramonas, rugsėjo 4-ąją dar žais rungtynes Slovėnijoje, o Lietuvos jaunimo rinktinė, kurios treniruočių stovykloje dalyvauja Giedrius Matulevičius ir Domantas Antanavičius, rugsėjo 5-ąją išvykoje žais su Danijos komanda.

Be to, į Trinidado ir Tobago rinktinę yra išvykęs Radanfah Abu Bakras. „Sūduvos“ gynėjo gimtinės nacionalinė ekipa rugsėjo 5-ąją žais Panamoje su šios šalies rinktine.