E. Černiauskas: „Atvyksta labai kovinga komanda“

E. Černiauskas: „Atvyksta labai kovinga komanda“

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 17.30 val. per „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rungtynes „Hikvision“ arenos manieže priims puikiai 2022 metų sezoną pradėjusią Kauno rajono „Hegelmann“ komandą.

„Sūduva“ per pirmąsias 6 rungtynes surinko 6 taškus (1 pergalė, 3 lygiosios ir 2 pralaimėjimai) ir turnyro lentelėje užima 7-ąją vietą.

„Hegelmann“ tuo metu laimėjo 4 mačus, po kartą sužaidė lygiosiomis bei pralaimėjo, turi 13 taškų ir užima antrąją vietą. Kauniečiai iki šiol pelnė 10 įvarčių, o praleido 4.

Didžiausia „Sūduvos“ varžovų pergalė buvo iškovota žaidžiant su „Jonava“ (4:1), o vienintelis pralaimėjimas patirtas kovojant su lygoje pirmaujančiu „Panevėžiu“ (0:1). Pastarajame ture balandžio 6 dieną Kauno rajono ekipa namie įveikė Gargždų „Bangą“ 2:0.

Statistiškai komandos lyderis yra Vilius Armanavičius, pelnęs 2 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Taip pat dukart yra pasižymėjęs puolėjas iš Serbijos Lazaras Sajčičius.

Pasak „Sūduvos“ trenerio Eivino Černiausko, šiandien marijampoliečiams teks rungtyniauti su labai kovinga komanda.

„Atvyksta viena iš turnyrinės lentelės lyderių, labai kovinga, gerai fiziškai pasirengusi komanda, – sakė treneris. – Varžovai dažnai naudoja aukštą spaudimą, pasižymi gera kamuolio kontrole, turi aiškų žaidimo planą. Taip pat jie daug laiko skiria standartinėms situacijoms.“

„Sūduva“ ir „Hegelmann“ šiemet prieš pat oficialių kovų pradžią susitiko per kontrolines rungtynes. Tas mačas vasario 19-ąją „Hikvision“ arenos manieže baigėsi lygiosiomis 0:0.

Futbolo gerbėjai bilietus į rungtynes gali įsigyti bilietai.lt prekybos vietose bei tinklalapyje, o prieš rungtynes – „Hikvision“ arenos kasoje.