E. Aleksandrovas-Ridley: „Sion“ taip pat garsus klubas, tačiau „Sūduva“ jį nugalėjo“

E. Aleksandrovas-Ridley: „Sion“ taip pat garsus klubas, tačiau „Sūduva“ jį nugalėjo“

Prie Marijampolės „Sūduvos“ prieš debiutą Čempionų lygoje prisijungęs Lietuvos ir Australijos pilietybes turintis Evanas Aleksandrovas-Ridley tikisi greitai apsiprasti komandoje ir būti pasirengęs, jei tektų žengti į aikštę per rungtynes su Nikosijos APOEL.

Čempionų lygos atrankos I etapo pirmąsias rungtynes „Sūduva“ ir APOEL žais liepos 11-ąją 19 val. Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje.

„Laukia susitikimas su garsia komanda, tačiau garsus yra ir „Sion“, kurį „Sūduva“ įveikė pernai. Tad nematau didelio skirtumo, – kalbėjo marijampoliečių naujokas. – Aišku, tai bus didelis iššūkis, tačiau bet kuris varžovas Čempionų lygoje būtų iššūkis. Savęs nenurašome, futbole daug kas gali nutikti, o „Sūduva“ pernai parodė, kad gali sėkmingai kovoti su visais varžovais.“


Įsigykite bilietą į Čempionų lygos rungtynes dabar: 2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL


Pats vartininkas žada būti pasirengęs žengti į aikštę, jei prireiktų pamainos Ivanui Kardumui.

„Daug kas gali nutikti, tad svarbiausia būti pasirengus visoms situacijoms“, – tvirtino E. Aleksandrovas-Ridley.

„Sūduvoje“ vartininkas gana greitai pasijuto savas.

„Pirmieji įspūdžiai yra geri, „Sūduva“ yra geras klubas, Lietuvos čempionai, žais Čempionų lygoje, turi puikią infrastruktūrą. Tai yra patraukli vieta karjerai tęsti – kalbėjo naujokas. – Visi komandoje yra draugiški, yra pora nuolat juokaujančių žmonių, tad viskas gerai.“

24 metų „Sūduvos“ naujasis vartininkas vilkės 26-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius ir yra įtrauktas į komandos paraišką Čempionų lygai.


Įsigykite bilietą į Čempionų lygos rungtynes dabar: 2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL