Trys M.Kdouh įvarčiai lėmė dublerių pergalę

Trys M.Kdouh įvarčiai lėmė dublerių pergalę

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Saulius Karka

Marijampolės „Sūduva-2” – Trakų „Trakai-2”

3′ [ 1 – 0 ] Mohamad Kdouh

29′ [ 1  – 1 ] Andrius Starta

47′ [ 2 – 1 ] Mohamad Kdouh

78′ [ 3 – 1 ] Mohamad Kdouh

88′ [ 3 – 2 ] Rokas Masenzovas (11m. )

 

 

„Sūduva-2”: D.Lastauskas ( 46′ J.Popiera ), T.Snapkauskas, G.Urba, T.Valiulis, A.Černius, T.Klimavičius ( 20′ E.Cikanavičius ), M.Šoblinskas, E.Puzara ( 84′ R.Barzdukas ), M.Radzevičius, G.Russo, M.Kdouh ( 81′ Ž.Antanavičius ).

„Trakai-2”:  T.Kauneckas, R.Masenzovas, R.Blinovas, A.Starta, R.Solomin, M.Leonavičius, N.Astrauskas, M.Makutunovič, D.Cibulskas, A.Lipskis, T.Pučinskas.

 

Rungtynės „Sūduva-2” komandai prasidėjo labai sėkmingai. Jau trečiąją rungtynių minutę Giorgio Russo sėkmingai pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, o baudos aikštelėje kovą laimėjęs Mohamad Kdouh galva nukreipė kamuolį į vartus.

 

Pirmoje kėlinio pusėje teritorinę persvarą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau žaidimą išlyginę svečiai ir patys sugebėjo surengti rezultatyvią ataką. Gražiai marijampoliečių gynybą ištampę „Trakai-2” baudos aikštelėje surado laisvą Andrių Startą, kuris nesunkiai nukreipė kamuolį į tinklą.

 

Antrają mačo dalį „Sūduva-2” pradėjo taip pat sėkmingai kaip ir pirmąją. Šįkart Eitvydas Cikanavičius įkišo puikų perdavimą M.Kdouh, kuris smūgiu iš baudos aikštelės pelnė antrąjį savo komandos įvartį.

 

Trečiąjį „Sūduvos” įvartį taip pat pelnė legionierius iš Libano. Jis gavo kamuolį baudos aikštelėje, kiek priartėjo prie vartų ir galingu smūgiu į tolimąjį kampą nepaliko vilčių svečių vartininkui.

 

Svečiams viltį nepralaimėti šiose rungtynėse suteikė teisėjo 88 minutę paskirtas 11 metrų baudinys į Marijampolės komandos vartus, kurį sėkmingai realizavo Rokas Masenzovas.

 

Vis dėlto likusį laiką „Sūduva-2” sugebėjo apsiginti ir iškovoti trečiąją pergalę per ketverias rungtynes.