Dubleriai neprilygo „Žalgirio” pamainai
Marijampolės „Arvi” futbolo arenos maniežas
Rungtynių teisėjas – Vytenis Kazlauskas
Marijampolės „Sūduva-2” – VMFD „Žalgiris-2”
8′ [ 1 – 0 ] Dovydas Tumosa (11m. )
13′ [ 1 – 1 ] Erik Motuz
35′ [ 1 – 2 ] Erik Motuz
37′ [ 1 – 3 ] Gytis Urba ( į savo vartus )
63′ [ 1 – 4 ] Mantas Bezuška
77′ [ 1 – 5 ] Mantas Bezuška
84′ [ 1 – 6 ] Mantas Bezuška
86′ [ 1 – 7 ] Mantas Bezuška
„Sūduva-2”: J.Popiera ( 46′ D.Lastauskas ), K.Strolys, G.Urba, P.Daukša, E.Norkevičius ( R.Barzdukas ), Ž.Antanavičius, M.Radzevičius, E.Puzara, D.Tumosa, E.Cikanavičius, M.Kardokas.
8 – ąją rungtynių minutę kontratakoje vienas atsidūręs Edvinas Puzara nepasimetė, suklaidino svečių gynėjus ir buvo nugriautas baudos aikštelėje. Teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Dovydas Tumosa.
Tiesa, svečiai netruko surengti atsakomąją rezultatyvią ataką. Gautą perdavimą puikiai išnaudojo ir kamuolį į vartus nukreipė Erikas Motuzas.
Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą tas pats E.Motuzas „uždarė” dar vieną tikslų komandos draugo perdavimą ir išvedė savo komandą į priekį.
Tuo „Sūduvos” dublerių problemos pirmajame kėlinyje nesibaigė. Praėjus vos keletui akimirkų po antrojo praleisto įvarčio, į marijampoliečių vartus krito ir trečiasis, šįkart kamuolį į savo vartus nukreipė G.Urba.
Antrajame kėlinyje „Žalgiris-2” surengė dar keturias rezultatyvias atakas ir iškovojo užtikrintą pergalę. Po šio pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvos” dublerių komanda nepakilo iš 8 – osios turnyrinės lentelės vietos.