Dubleriai iškovojo užtikrintą pergalę

Marijampolės „Sūduvos” ir Pakruojo „Kruojos” klubų antrosios sudėtys „Smscredit.lt A lygos” dublerių čempionato šeštojo turo rungtynes žaidė balandžio 11 dieną 11 valandą Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštėje.

Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštė

Rungtynių teisėjas – Mindaugas Jackus

Pakruojo „Kruoja-2” 0 – 4 Marijampolės „Sūduva-2”

28′ [ 0 – 1 ] Armandas Breivė

61′ [ 0 – 2 ] Edvinas Puzara

62′ [ 0 – 3 ] Armandas Breivė

81′ [ 0 – 4 ]

„Kruoja-2”: M.Gintalas, J.Busmič, M.Benešiūnas, D.Kriukas, P.Veineikis, A.Gvazdauskas, D.Navadunckis, G.Balašauskas, R.Šumnauskas, E.Lukoševičius, R.Sutangarejevas.

„Sūduva-2”: J.Popiera ( 46′ D.Lastauskas ), A.Miravinskas, G.Urba, D.Isoda, D.Tumosa, A.Kulikauskas, S.Veverskis ( 46′ M.Radzevičius ), T.Balde, E.Puzara, P.Kiselevskis, A.Breivė ( 82′ E.Cikanavičius ).

Išsiveržti į priekį marijampoliečiams pavyko praėjus kiek daugiau nei pusei pirmojo kėlinio. Rezultatyviausias praėjusio sezono dublerių čempionato žaidėjas Armandas Breivė smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nepaliko vilčių varžovų vartininkui Mantui Gintalui.

Nuo antrojo kėlinio pradžios į aikštę pirmą kartą šiame sezone išbėgo saugas Mangirdas Radzevičius.

Antrajame kėlinyje „Sūduvos” dubleriams pavyko sukurti daugiau pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Ne kartą pavojus kilo po standartinių situacijų, o sėkminga 63-64 minučių atkarpa užtikrino marijampoliečių pergalę. Visų pirmą Edvinas Puzara tiksliai smūgiavo į tolimąjį „Kruojos-2” vartų kampą, o po minutės A.Breivė gražiu tolimu smūgiu permetė kamuolį per M.Gintalą.

Ketvirtąjį įvartį Pakruojo komandos futbolininkai įsimušė į savo vartus. Taigi „Sūduva-2” rezultatu 4-0 įveikė Pakruojo „Kruojos” jaunimą. Po šios pergalės marijampoliečiai savo sąskaitoje turi 12 taškų.