Dubleriai pralaimėjo Trakuose

Dubleriai pralaimėjo Trakuose

Trakų stadionas

Rungtynių teisėjas – Donatas Šimėnas

Trakų „Trakai-2” 4 – 1 Marijampolės „Sūduva-2”

32′ [ 1 – 0 ] Virmantas Lemežis

45+2′ [ 2 – 0 ] Ronald Solomin

58′ [ 3 – 0 ] Titas Vitkauskas

61′ [ 3 – 1 ] Edgaras Dubickas

88′ [ 4 – 1 ] Tomas Pučinskas

 

„Sūduva-2”: J.Popiera ( 46′ D.Lastauskas ), E.Puzara ( 80′ A.Klimavičius ), T.Snapkauskas, E.Dubickas, D.Antanavičius, M.Radzevičius, E.Ulevičius ( 34′ I.Mekhrabov ), M.Kardokas, E.Cikanavičius ( 46′ K.Žukauskas ), S.Rekašius ( 73′ M.Kiškėnas ), T.Klimavičius.

 

Į Trakus nuvykę jaunieji Marijampolės futbolininkai buvo priversti nuo rungtynių pradžios atiduoti iniciatyvą savo varžovams. Teritorinę ir žaidybinę persvarą turėję aikštės šeimininkai marijampoliečių gynybą pralaužė sužaidus apie pusvalandį – įvartį pelnė Virmantas Lemežis.

 

Besibaigiant pirmajam kėliniui rezultatą padvigubino vakar ir pagrindinių komandų mače žaidęs Ronaldas Solominas, o antrajame kėlinyje intrigą beveik panaikino Tito Vitkausko įvartis – 3-0.

 

Vienintelę rezultatyvią savo ataką „Sūduva-2” surengė 61 mačo minutę, kai iš toli stipriai smūgiavo Imranas Mekhrabovas, o vartininko atmuštą kamuolį į vartus nukreipė laiku ir vietoje atsidūręs Edgaras Dubickas. Beje, tai buvo jau aštuntasis jaunojo „Sūduvos-2” saugo įvartis šiame dublerių čempionate.

 

Galutinį tašką šiame mače padėjo „Trakai-2”, kai 88 – ąją mačo minutę rezultatą į 4-1 pavertė rezultatyvus Tomo Pučinko smūgis.