Du „Sūduvos” atstovai pakviesti į nacionalinę rinktinę, trys – į U-21

Du „Sūduvos” atstovai pakviesti į nacionalinę rinktinę, trys – į U-21

 

chvedas ramonasNacionalinėje Lietuvos rinktinėje du „Sūduvos” atstovai

 

Į Lietuvos nacionalinę rinktinę, kuri  gegužės 29-31 dienomis rungtyniaus Baltijos taurės turnyre buvo pakviesti du Marijampolės „Sūduvos” atstovai.

 

Kaip įprasta, tarp rinktinės narių bus 23 metų saugas Karolis Chvedukas. Po pertraukos dirbti į reprezentacinę šalies komandą buvo pakviestas ir vartininkų treneris Audrius Ramonas.

 

Lietuvos rinktinė gegužės 29 dieną Venspilyje išmėgins jėgas su Suomijos rinktine, o po dviejų dienų, priklausomai nuo rezultatų, kausis su Latvijos arba Estijos futbolininkais.

 

Po Baltijos taurės turnyro Lietuvos rinktinė birželio 6 dieną Gdanske sužais draugišką mačą su pajėgiausiais Lenkijos futbolininkais.

 

 

 

 

 

 

kisavilmemindeU-21 rinktinėje – trys „sūduviečiai”

 

Į Lietuvos jaunimo U-21 rinktinę kvietimo sulaukė trys Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai. Tai gynėjas Vilmantas Bagdanavičius bei saugai Mindaugas Grigaravičius, Povilas Kiselevskis.

 

Lietuvos jaunimo rinktinė birželio 5 dieną žais atrankos į 2015 metų Europos čempionatą rungtynes su Moldovos ekipa. Lietuviai šešių  komandų grupėje šiuo metu užima penktąją vietą ( 7 rungtynės, 7 taškai ), o būsimi mūsiškių varžovai yra antri ( 7 rungtynės, 13 taškų ).

 

Pirmasis šių komandų susitikimas Moldovoje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3-0.