Dėl žiūrovų patekimo į „Sūduvos“ rungtynes su „Kauno Žalgiriu“

Dėl žiūrovų patekimo į „Sūduvos“ rungtynes su „Kauno Žalgiriu“

Birželio 1 d. A lygos rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ galės stebėti 300 žiūrovų. Tokį sprendimą priėmė Vyriausybė.

„Džiaugiamės, kad „Sūduvos“ futbolininkai jau per pirmąsias sugrįžtančios A lygos rungtynes jaus savo aistruolių palaikymą. Komandai tai yra labai svarbu, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Labai gaila, bet, deja, dėl žiūrovų skaičiaus apribojimo į rungtynes negalėsime įleisti visų norinčiųjų. Nusprendėme, kad šį kartą į stadioną galės patekti tik asmenys, turintys „Sūduvos“ sezono abonementą ar VIP kortelę, kuriuose nurodytos vietos yra nelyginės (pavyzdžiui, bet kurio sektoriaus, bet kurios eilės 1 vieta, 3 vieta, 5 vieta ir t.t.). Per kitas namų rungtynes į stadioną galės patekti lyginių vietų savininkai.“

Su viena kortele į stadioną galės patekti tik vienas asmuo, galimybė vaikams iki 12 metų stebėti rungtynes nemokamai šį kartą negalios.

Kaip numatyta Vyriausybės nutarime, į rungtynes galės patekti tik apsaugines kaukes dėvintys žiūrovai.


TAPKITE „SŪDUVOS“ RĖMĖJAIS NEPATIRDAMI PAPILDOMŲ IŠLAIDŲ!


Stadione tarp žiūrovų turės būti užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius globėjus ir rūpintojus.

„Per „Sūduvos“ rungtynes pirmadienį prašome visų žiūrovų sėsti tik į kas trečią kėdę kas antroje eilėje, taip pat laikytis visų įprastų šiam laikotarpiui saugaus elgesio rekomendacijų, saugaus atstumo prie įėjimo į stadioną“, – kalbėjo V. Murauskas.

Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ birželio 1-ąją Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidės 18 val.