Dėl kelialapio į pusfinalį – su „Vilniaus Vyčiu“

Dėl kelialapio į pusfinalį – su „Vilniaus Vyčiu“

Šiandien 19 val. per „Hegelmann LFF taurės“ turnyro ketvirtfinalio rungtynes Marijampolės „Sūduva“ sostinės LFF stadione susitiks su „Vilniaus Vyčiu“.

Lietuvos čempionų varžovai rungtyniauja I lygos čempionate, jame po 13 turų tarp 14 komandų užima 5-ąją vietą. Dėl oficialių reikalavimų pažeidimų „Vilniaus Vytis“ sezoną pradėjo turėdamas -3 taškus, tačiau ilgą laiką žengė be pralaimėjimų ir įsitvirtino aukštose pozicijose.

Ilgiau nei metus trukusi Algimanto Liubinsko auklėtinių nepralaimėtų rungtynių I lygoje serija nutrūko rugpjūčio 22-ąją, kai vilniečiai namie net 0:6 nusileido „Panevėžio B“ komandai. Po savaitės Telšiuose 1:3 buvo nusileista „Džiugui“. Pastarasis mačas ir buvo „Vilniaus Vyčio“ generalinė repeticija prieš rungtynes su „Sūduva“.

I lygos čempionate sostinės komanda yra įmušusi 26 įvarčius, o į savo vartus praleidusi 17. Rezultatyviausi komandos žaidėjai – po 6 kartus pasižymėję Ibrahima Sory Soumah ir Mantas Makutunovičius.

Taurės turnyre „Vilniaus Vytis“ šiemet įveikė du barjerus. Birželio 30-ąją namie 1:0 buvo palaužtas tas pats „Džiugas“, o aštuntfinalyje liepos 15-ąją nepalikta vilčių II lygoje rungtyniaujančiai Vilniaus „Vilčiai“ – 4:0.

„Vilniaus Vyčio“ ir „Sūduvos“ rungtynių tiesioginę transliaciją bus galima stebi socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Youtube“ apsilankius paskyroje „Lietuvos futbolas“.