Dailiosios lyties atstovėms pirmosios „SmsCredit.lt” A lygos rungtynės – nemokamai

Dailiosios lyties atstovėms pirmosios „SmsCredit.lt” A lygos rungtynės – nemokamai

Tarptautinės moters dienos proga „SMScredit.lt“ A lygos klubai dailiosios lyties atstoves kviečia apsilankyti futbolo rungtynėse Kaune, Marijampolėje, Tauragėje ir Gargžduose. Kovo 9-10 dienomis vyksiančias Lietuvos futbolo čempionato I turo susitikimus moterys ir merginos galės stebėti nemokamai.

„Labai džiaugiamės gražia klubų iniciatyva į futbolo rungtynes nemokamai įleisti dailiosios lyties atstoves. Tikimės, jog ši šauni tradicija gyvuos ir toliau“, – teigė judėjimo „Moterys už futbolą“ globėja Vaida Grikšaitė-Česnauskienė.

Artimiausiu metu Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas „Moterys už futbolą“ pakvies dailiosios lyties atstoves tapti šio judėjimo narėmis, kurioms bus suteiktos specialios kortelės leidžiančios su nuolaida apsilankyti visose „SMScredit.lt“ A lygos rungtynėse.

LFF trečius metus sėkmingai organizuoja judėjimą „Moterys už futbolą“. Judėjimo narėmis tampa vis daugiau moterų mėgėjų ir profesionalių žaidėjų iš visos Lietuvos. 2012 metais UEFA skyrė „Moterys už futbolą“ apdovanojimą už projekto inovatyvumą.

Šiemet LFF ir „Moterys už futbolą“ rengs įvairias šventes visoje Lietuvoje. Projektuose bus įtraukiamos įvairių Lietuvos miestų moterys ir merginos.

Į stadioną atėjusių dailiosios lyties atstovių lauks siurprizai. Daugiau informacijos apie judėjimą „Moterys už futbolą“ galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“, „Moterys už futbolą“ puslapyje