D.Lastauskas: „Varžovai pradeda demonstruoti kitą žaidimo kokybę“

D.Lastauskas: „Varžovai pradeda demonstruoti kitą žaidimo kokybę“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš „Optibet A lygos“ 23 turo rungtynes išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu“ teigia, kad komandos laukia dar viena sunki dvikova.

Marijampoliečiai lygoje po 21 rungtynių turi 18 taškų ir užima 8 vietą, o 49 taškus po 22 mačų turintys vilniečiai žengia antri.

Komandos šioms rungtynėms rengėsi labai skirtingai. „Sūduva“ pastarąsias rungtynes žaidė tik liepos 8-ąją, kai išvykoje paskutinę akimirką 2:3 pralaimėjo „Šiauliams“. Tuo metu „Žalgirisׅ“ dar antradienį žaidė Čempionų lygos atrankos mačą Šiaurės Makedonijoje.

„Mūsų laukia labai stiprus varžovas, – sakė D.Lastauskas. – Kaip visada, trenerio Vladimiro Čeburino komandos prieš Europos taurių turnyrus pradeda demonstruoti visai kitą kokybę ir žaidimą. Tą puikiai atspindi pastarosios trejos rungtynės lygoje. Per jas komanda pelnė 12 įvarčių, o praleido tik 3.“

Vilniečiai birželio 27-ąją išvykoje 5:2 įveikė „Kauno Žalgirį“, Gargžduose 4:1 – „Bangą“ ir Vilniuje 3:0 – „Riterius“. Vėliau „Žalgiris“ Čempionų lygos atrankoje su „Struga“ namie sužaidė lygiosiomis 0:0, o išvykoje laimėjo 2:1.

„Sūduvai“ per pastarąsias 3 rungtynes nuotaiką gadino paskutinėmis minutėmis praleidžiami įvarčiai. Taip per rungtynes išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ sužaista lygiosiomis 1:1, namie nusileista Kauno raj. „Hegelmann“ 0:1 ir Šiauliuose vietos komandai – 2:3.

„Mūsų tikslas paprastas – sustabdyti įsibėgėjantį varžovų traukinį ir grįžti į pergalių kelią“, – sakė „Sūduvos“ treneris.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ per tarpusavio rungtynes šiemet pasidalino po pergalę. Balandžio 1-ąją vilniečiai laimėjo 4:0, kai daugiau nei kėlinį turėjo aikštėje vienu žaidėju daugiau, tačiau gegužės 20 d. marijampoliečiai savo aikštėje revanšavosi 2:1.