D. Lastauskas: „Varžovai pakeitė žaidimo braižą“

D. Lastauskas: „Varžovai pakeitė žaidimo braižą“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad penktadienio rungtynių su Vilniaus raj. „Transinvest“ baigčiai bus labai svarbus žaidėjų nusiteikimas.

„TOPsport A lygoje“ po 14 turų „Sūduva turi 16 taškų ir užima 7 vietą, o „Transinevst“ su 10 taškų žengia 10 pozicijoje.

Pirmajame rate tarpusavio rungtynes Širvintose 2:0 (0:0) laimėjo marijampoliečiai. Tuomet „Sūduvai“ per poros minučių tarpsnį įvarčius pelnė Ugochukwu Oduenyi (69) ir Aivaras Emsis (70). Be to, „Transinevst“ tuomet rungtynes baigė be dviejų pašalintų žaidėjų.

„Transinvest“ šį sezoną jau sukrėtė keletas pasikeitimų. Komanda sezoną pradėjo su Giedriumi Barevičiumi vyriausiojo trenerio pareigose, vėliau jį pakeitė Donatas Vencevičius. Vis dėlto Vilniaus raj. klubas nusprendė atsisveikinti ir su šiuo specialistu, o iš jo komandos vairą perėmė Aurimas Tamaliūnas.

„Atvyksta komanda, kuri neseniai pakeitė ne tik trenerį, bet ir žaidimo braižą, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Laukia, kaip visada, atsakinga ir labai sunki kova, manau, gali daug reikšti ir žaidėjų šviežumas. Bet dar daugiau lems nusiteikimas kovoti iki galo. Gaila, kad prieš keletą dienų iškritome iš taurės turnyro, tačiau liūdėti nėra kada, šiandien kovosime iš visų jėgų ir stengsimės nudžiuginti savo žiūrovus.“