D.Lastauskas: „Vaikinai turės įrodyti savo vertę“

D.Lastauskas: „Vaikinai turės įrodyti savo vertę“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš rungtynes su Vilniaus „Riteriais“ teigia, kad laukia dvikova su labai didelį potencialą turinčia ekipa.

Abiem komandoms šeštadienio rungtynės bus paskutinės antrajame rate. Per 17 turų „Sūduva“ pelnė 16 taškų ir šiuo metu „Optibet A lygoje“ užima 8-ąją vietą. „Riteriai“ turi 13 taškų ir yra devinti.

Marijampoliečiai iki šiol laimėjo 5 rungtynes ir tik kartą sužaidė lygiosiomis, tuo metu vilniečių sąskaitoje yra tik 2 pergalės, bet net 7 lygiosios. Deja, viena iš „Riterių“ pergalių buvo pelnyta per paskutiniąsias pirmojo rato rungtynes Vilniuje būtent su „Sūduva“. Tuomet šeimininkai nugalėjo 1:0, o vienintelį rungtynių įvartį 23 min. įmušė Ebuka Onah.

Papildomi komandų rodikliai – panašūs, o abiejų komandų įmuštų ir praleistų įvarčių santykis – lygus (-19). „Sūduva“ dabar yra pelniusi 12 įvarčių ir praleidusi 31, o „Riteriai“ yra įmušę 9 kartus ir kamuolį traukę iš savo vartų 28 kartus.

„Laukia vieną įdomiausiu lygos komandų, turinti labai didelį potencialą, tačiau niekaip nerandanti savojo kelio, – apie varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Vilniečiai kiekvienoje pozicijoje turi ir patirties, ir jaunimo, todėl, manau, ši kombinacija greitu metu pradės rinkti taškus.“

Kalbėdamas apie savo komandą, treneris apgailestavo dėl netekčių.

„Pas mus, kaip visuomet, nuotaikos – kovingos, tik ne visada tą kovą pavyksta pademonstruoti. Tai yra normalus procesas turint jauną komandą, bangavimas bus visuomet, – kalbėjo D.Lastauskas. – Vėl pasitaikė intensyvus tvarkaraštis ir, deja, vėl pasipylė traumos. Galimybes gaus ir turės parodyti, ko yra verti, kiti vaikinai.“

„Sūduvos“ ir „Riterių“ rungtynės Marijampolės futbolo arenoje šeštadienį prasidės 17 val.