D.Lastauskas: „Telšių komanda demonstruoja žemaitišką charakterį“

D.Lastauskas: „Telšių komanda demonstruoja žemaitišką charakterį“

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos „TOPsport A lygos“ 4 turo rungtynes šeštadienį nuo 14 val. žais Telšiuose su vietos „Džiugu“.

Po 3 turų abi komandos turi po 5 taškus ir abiejų įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas yra +1. Dėl didesnio pelnytų įvarčių skaičiaus turnyro lentelėje „Sūduva“ užima 2 vietą, o „Džiugas“ – trečią.

Marijampoliečiai sezoną pradėjo lygiosiomis 0:0 su „Šiauliais ir 3:3 su Vilniaus „Žalgiriu“ bei pergale 1:0 prieš „Panevėžį“.

Tuo metu „Džiugas“ sužaidė 0:0 su panevėžiečiais ir Alytaus „Dainava“ bei išvykoje 1:0 palaužė Vilniaus raj. „Transinvest“ komandą. Kol kas vienintelį žemaičių įvartį rungtynių Širvintose 88 min. greitos atakos metu pelnė Nino Noordanusas.

„Vyksime į Telšius pas vienus iš sezono lyderių. „Džiugas“ rodo žemaitišką charakterį ir norą nuo sezono pradžios, labai daug pasako nulis praleistų įvarčių grafoje, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Tai yra puikus įrodymas to, kokią gerą gynybą jie turi šiais metais. Treneris Andrius Lipskis padarė nuostabų darbų ir tai matyti kiekvienose rungtynėse. Labai džiaugiuosi už kolegą, neabejoju, kad mūsų laukia įdomios ir įnirtingos kovos pareikalausiančios rungtynės.“

„Sūduvos“ ir„Džiugo“ rungtynes bus galima stebėti tiesiogiai tinklalapiuose alyga.lt ir lrt.lt.