D.Lastauskas: „Susitiksime su veidą pakeitusia komanda“

D.Lastauskas: „Susitiksime su veidą pakeitusia komanda“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš rungtynes iš vykoje su „Kauno Žalgiriu“ teigė, kad komanda į laikinąją sostinę vyksta kovoti dėl pergalės.

Kauno komanda po 8 turų savo sąskaitoje turi 10 taškų ir „TOPsport A lygoje“ užima 5 vietą. Kauniečiai iki šiol laimėjo 3 kartus, kartą sužaidė lygiosiomis ir 4 kartus pralaimėjo.

2 pergalės iškovotos per pastarąsias dvejas rungtynes, kai komandos vairą iš Gleno Stahlio perėmė Nerijus Mačiulis. Jo vadovaujama ekipa namie 3:0 sutriuškino Telšių „Džiugą“ ir 1:0 palaužė Alytaus „Dainavą“.

„Sūduva“ savo sąskaitoje turi 9 taškus ir lygoje žengia 7-a.

„Vykstame į Kauną užbaigti pirmojo rato, labai laukiame šių rungtynių, nes teks kautis su tikrai stipriai veidą pakeitusią komanda, – apie laukiančią dvikovą sakė Marijampolės komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Treneris N.Mačiulis kažkokiu mistiniu būdų kiekvieną kartą apverčia savo komandą, su juo ji tampa kitokia. Taip yra ir šį kartą, tačiau mes eisime nusiteikę kautis ir laimėti rungtynes. Kito tikslo mes sau nekeliame. Bus įdomi dvikova, tikėkimės, su laiminga pabaiga.“