D.Lastauskas: „Sugrįžimas ant žolės pridės vidinių jėgų“

D.Lastauskas: „Sugrįžimas ant žolės pridės vidinių jėgų“

Marijampolės „Sūduva“ antradienį 20 val. žais pirmąsias šio sezono rungtynes pagrindiniame Marijampolės futbolo arenos stadione, o komandos laukiantis varžovas – antrąją vietą „Optibet A lygoje“ užimantys „Šiauliai“.

„Sūduva“ pastaruoju metu išgyvena sunkų laikotarpį – traumų ir diskvalifikacijų išrentinta ekipa patyrė du skaudžius pralaimėjimus Kaune.

„Mūsų komandoje nuotaikos – dvirpasmiškos. Taip, po tokių rungtynių sunku psichologiškai, tačiau vyrai supranta, kur padarė klaidas, kokios jos buvo ir stengsis ateityje jų išvengti. Stengsimės grįžti į tą ritmą, koks buvo sezono pradžioje, – prieš šios dienos rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Gaila, kad prie ir taip sunkaus sezono dar prisidėjo keletas traumų, bet vaikinai stengsis atiduoti viską. Sugrįžimas žaisti į stadioną ant žolės, manau, pridės ir vidinių jėgų. Taip pat manau ir viliuosi, kad padės mūsų aistruoliai, kurie tikrai padeda. Jie yra mūsų 12 žaidėjas ir mano vyrams tai daug reiškia.“

„Sūduva“ po 11 turų turi 9 taškus ir šiuo metu lygoje užima 8-ąją vietą. „Šiauliai“ per tą laiką surinko 24 taškus ir atsilieka tik nuo lyderio „Panevėžio“.

Pirmąsias Marijampolės ir Šiaulių komandų rungtynes Lietuvos šiaurėje šeimininkai laimėjo 3:0. Visi 3 įvarčiai tuomet buvo pelnyti pirmajame kėlinyje, kurį D.Lastauskas vadino vienu prasčiausių šiais metais.

„Kaip ir sakiau prieš pirmąsias mūsų rungtynes, vėl laukia vienas kovingiausių varžovų lygoje. Treneris Mindaugas Čepas su šia komanda atlieka nuostabų darbą, todėl jie ir užima 2-ąją vietą lygoje bei jau yra pateikę ne vieną staigmeną. „Šiaulių“ greitis atakoje ir kova bei agresija gynyboje dabar yra dominuojančios lygoje“, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris.

Bilietus į šias rungtynes futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir prekybos vietose. Atkreipiame dėmesį, kad šį sezoną stadione vaikai iki 12 metų taip pat turės turėti bilietą. Perkant bilietus bilietai.lt sistemoje, galima vaikui vietą greta savęs įsigyti už 1 centą, o atvykę be tėvų vaikai galės bilietą pasiimti stadiono kasoje visiškai nemokamai.