D.Lastauskas: „Stengsimės grįžti su pergale“

D.Lastauskas: „Stengsimės grįžti su pergale“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 18 val. Gargžduose pradės priešpaskutiniąsias šio sezono rungtynes, kai stos į dvikovą su vietos „Banga“.

Šios rungtynės gali nulemti 2023 metų „Optibet A lygos“ šeštosios vietos likimą. Po 34 turų ją užima 35 taškus turintys marijampoliečiai. Gargždiškiai turi 33 taškus ir yra laipteliu žemiau.

Matematinių galimybių pakilti iki 6 vietos turi ir Alytaus „Dainava“, per 34 turus surinkusi 31 tašką.

„Manau, bus labai įdomios rungtynės, kadangi tiek mes, tiek „Bangos“ futbolininkai norime baigti sezoną kiek įmanoma aukštesnėje pozicijoje, – prieš rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – „Banga“ šį sezoną ne kartą parodė savo kovos dvasią, tikėjimą iki paskutinių sekundžių ir išplėšė pergales per paskutiniąsias rungtynių minutes. Stengsimės apriboti jų stiprybes, kurių yra tikrai nemažai, ir grįžti namo su pergale. Ji reikštų 6 vietą, kuri mūsų jaunai komandai būtų labai neblogas pasiekimas.“

Per trejas tarpusavio rungtynes šį sezoną dukart laimėjo gargždiškiai, kartą – marijampoliečiai. Balandžio 14 d. Marijampolės futbolo arenos manieže svečiai laimėjo 2:0, po to birželio 6 d. „Banga“ namie laimėjo 1:0, o rugpjūčio 11 d. savo stadione 1:0 jau laimėjo „Sūduva“.

Paskutiniąsias 2023 metų rungtynes marijampoliečiai žais lapkričio 12 d. 14.55 val. namie su Vilniaus „Riteriais“.