D.Lastauskas: „Stengsimės dar kartą Vilniuje sužaisti geras rungtynes“

D.Lastauskas: „Stengsimės dar kartą Vilniuje sužaisti geras rungtynes“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš rungtynes Vilniuje su „Žalgiriu“ sako, kad laukia dvikova su puikią formą demonstruojančia ekipa.

„TOPsport A lygoje“ po 18 turų „Žalgiris“ turi 43 taškus ir yra vienvaldis lyderis. 20 taškų surinkusi „Sūduva“ žengia 7-ta.

Abejos komandų tarpusavio rungtynės šiemet baigėsi lygiosiomis. Kovo 10-ąją Vilniuje mačas baigėsi 3:3, o balandžio 28-ąją Marijampolėje – 1:1.

Pastarajame ture vilniečiai išvykoje sutriuškino Telšių „Džiugą“ 4:0, o „Sūduva“ namie dukart pirmavo prieš „Kauno Žalgirį“, bet rungtynės baigėsi 2:2.

„Laukia išvyka pas turnyrinės lentelės lyderius, kurie demonstruoja fantastinę formą. Smagu, kad varžovų rezultatus didele dalimi lemia „Sūduvoje“ vienus geriausių metų žaidę lietuviai, labai džiugu dėl produktyviausio žaidėjo visoje lygoje marijampoliečio Giedriaus Matulevičiaus, bet aikštėje draugų nėra, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Žaisime jų aikštėje, tačiau į ją eisime, kaip sakau prieš kiekvienas rungtynes, tik dėl vieno tikslo – laimėti. Du kartus jau įrodėme, kad galime sėkmingai su jais kovoti, stengsimės padaryti tai dar kartą.“