D.Lastauskas: „Savų žiūrovų akivaizdoje privalome siekti pergalės“

D.Lastauskas: „Savų žiūrovų akivaizdoje privalome siekti pergalės“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 18 val. namie priims „Šiaulius“. Tai bus priešpaskutinės marijampoliečių rungtynės savo stadione šį sezoną.

Šiaulių ekipa yra vienintelė „Optibet A lygoje“, žaidžiant su kuria „Sūduvai“ šiemet nepavyko pelnyti nė taško.

Kovo 19 d. Šiauliuose šeimininkai laimėjo 3:0, gegužės 2 d. Marijampolėje svečiai nugalėjo 2:0, o liepos 8 d. vėl Šiauliuose vietos komanda dramatiškai išplėšė pergalę rezultatu 3:2.

„Šiauliai“ lygoje šiuo metu užima 3 vietą (57 taškai) ir nelabai gali sau leisti klysti, nes į nugarą kvėpuoja Kauno raj. „Hegelmann“ (56).

„Sūduva“ po 33 rungtynių turi 32 taškus ir šiuo metu užima 7 vietą. Laipteliu aukščiau esanti Gargždų „Banga“ po 34 mačų turi 33 taškus, o laipteliu žemiau atsidūrusi Alytaus „Dainava“ – 31.

„Žaisime su stipria komanda iš Šiaulių, kuri šiemet atliko itin didelį žingsnį į priekį, turi labai daug kokybės aikštėje ir puikius specialistus savo trenerių štabe, – apie artėjančią dvikovą sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Manau, rungtynės bus įdomios, nes „Šiauliai“ kovoja dėl pirmųjų istorijoje medalių, o mes savų žiūrovų akivaizdoje privalome siekti tik pergalės. Be to, dar ir turime mažą svajonę užlipti ant šeštojo turnyro lentelės laiptelio.“