D.Lastauskas: „Reikalingas kiekvieno marijampoliečio palaikymas“

D.Lastauskas: „Reikalingas kiekvieno marijampoliečio palaikymas“

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 17 val. namie priims Vilniaus „Žalgirį“, su kuriuo pirmajame rate Vilniuje sužaidė lygiosiomis 3:3.

Vilniaus komanda „TOPsport A lygoje“ po 10 turų turi 25 taškus ir tvirtai užima pirmąją vietą. „Sūduva“ per tą laiką sukaupė 12 taškų ir žengia septinta.

„Žalgiris“ laimėjo 6 pastarąsias rungtynes, o prieš kelionę į Marijampolę namie įveikė Alytaus „Dainavą“ 4:0. Tuo metu „Sūduva“ pastarajame ture išvykoje nugalėjo „Šiaulius“ 1:0.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas teigia, kad laukia akivaizdžiai labai sunkus išbandymas, bet komanda, kaip visada, nusiteikusi kovingai.

„Laukia labai rimtas iššūkis, nes atvažiuoja geriausią sportinę formą ir geriausią žaidimą šiuo metu lygoje demonstruojanti komanda. Tą puikiai parodo pastarieji varžovų rezultatai, treneris Vladimiras Čeburinas puikiai parengė savo komandą. Tai yra matoma plika akimi, – sakė D. Lastauskas. – Tačiau mes į aikštę eisime tik dėl vieno tikslo, tik su mintimi apie pergalę ir darysime viską, kad tai virstų realybe. Manau, vaikinai yra pasirengę ir laukia šių rungtynių nemažiau už mane. Atiduosime visas jėgas ir visą širdį aikštėje, jau ne kartą parodėme, kad su savo aistruolių palaikymu galime nuveikti tikrai daug. Komanda laukia kuo didesnio palaikymo šiandien, nes laimėti galime tik visi kartu. „Sūduvai“ reikalingas kiekvieno marijampoliečio palaikymas.“