D.Lastauskas: „Pagrindinis tikslas – kovoti“

D.Lastauskas: „Pagrindinis tikslas – kovoti“

Marijampolės „Sūduva“ šį sezoną ketvirtą – paskutinį – kartą susitiks su „Panevėžiu“, o komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš šeštadienio rungtynes iš savo auklėtinių labiausiai tikisi kovingumo.

Marijampolės ir Panevėžio komandos tarpusavyje susitiko vos prieš savaitę – rungtynės Sūduvos krašte baigėsi mininalia svečių pergale 1:0, o vienintelį įvartį aukštaičiai pelnė po standartinės padėties.


Anksčiau komandos susitiko dukart. Kovo 15-ąją Marijampolėje 2:0 taip pat nugalėjo „Panevėžys“, o gegužės 15-ąją Aukštaitijos sostinėje rungtynės baigėsi 0:0.

„Laukia paskutinės šio sezono rungtynės Panevėžyje, varžovų namų tvirtovėje, visi žinome kokie pavojingi ir stiprūs jie ten yra, – prieš rungtynes kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Viską pasako faktas, kas panevėžiečiai pastarąjį kartą namie pralaimėjo prieš beveik metus.“

„Panevėžys“ po 29 turų „Optibet A lygoje“ turi 74 taškus ir yra turnyro lyderis. Antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“ lyderiai lenkia 6 taškais ir yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Sūduva“ per 29 rungtynes surinko 28 taškus ir šiuo metu lygoje užima 8 vietą.

Marijampolės komandai šiandien dėl diskvalifikacijos negalės padėti komandos kapitonas Aleksandras Živanovičius, pastaruoju metu dėl traumų nežaidė Aivaras Emsis, Artemas Kovbasa ir Junas Suzuki, o prieš savaitę rungtynes dėl ligos praleido ir Levanas Mačarašvilis.

„Mums kiekvienas žaidėjas yra itin svarbus, tačiau vaikinai jau parodė, kad ir nukraujavusi komanda sugeba rodyti kokybišką žaidimą bei kibti į atlapus net ir turnyro lentelės lyderiams, – kalbėjo D.Lastauskas. – Pagrindinis msūų tikslas Panevėžyje – duoti kovą ir nenusileisti aikštėje. Kaip mums seksis, pamatysime rungtynių metu.“

Rungtynės Panevėžio Aukštaitijos stadione prasidės 17 val.