D. Lastauskas: „Norėtume aistruolius nudžiuginti įvarčiais“

D. Lastauskas: „Norėtume aistruolius nudžiuginti įvarčiais“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. namie žais „TOPsport A lygos“ 16-ojo turo rungtynes su Gargždų „Banga“.

Lygos turnyro lentelėje po 15 turų gargždiškiai turi 19 taškų ir užima 6 vietą, o 16 taškų turintys marijampoliečiai žengia aštunti.

„Banga“ iki šiol po 4 kartus laimėjo ir pralaimėjo bei 7 kartus sužaidė lygiosiomis. Gargždų ekipa yra įmušusi 16 įvarčių ir praleidusi 18.

„Sūduva“ po 4 kartus laimėjo ir sužaidė lygiosiomis bei 7 kartus pralaimėjo, o įmuštų ir praleistų įvarčių santykis yra 10:12.

Pastarajame ture abi komandos patyrė nesėkmes savo aikštėse. „Banga“ net 0:3 pralaimėjo Alytaus „Dainavai“, o „Sūduva“ 0:1 nusileido Vilniaus raj. „Transinvest“.

Pirmosios Gargždų ir Marijampolės komandų tarpusavio rungtynės „Bangos“ aikštėje balandžio 10 dieną baigėsi 0:0.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad Gargždų komanda šiemet padarė didelį žingsnį į priekį.

„Atvyksta gerą sportinę formą demonstruojanti komanda. Nepaisant pastarųjų rungtynių rezultato, varžovas yra labai nemažą kokybinį šuolį padariusi komanda. Tą rodo ir faktas, kad „Banga“ šį sezoną nėra pralaimėjusi išvykoje, – kalbėjo treneris. – Mes, nepaisydami tam tikrų laikinų sunkumų, eisime į aikštę kautis ir stengsimės žiūrovams parodyti gražų žaidimą. Žinoma, jau norėtume aistruolius nudžiuginti įvarčiais, kurių gausa, deja, negalime pasigirti.“