D.Lastauskas: „Mūsų planas nesikeičia“

D.Lastauskas: „Mūsų planas nesikeičia“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš sekmadienio rungtynes namie (pradžia – 20 val.) su Kauno raj. „Hegelmann“ sakė, kad laukia dar vienerios labai sunkios rungtynės, tačiau komandai netrūksta motyvacijos siekti teigiamo rezultato.

Po 19 turų „Hegelmann“ turi 25 taškus ir „Optibet A lygoje“ užima 4 vietą. Tuo metu 18 taškų turinti „Sūduva“ žengia 8-a.

Kauno raj. komandai šios dienos rungtynės bus trečios per 8 dienas. Birželio 24-ąją „Hegelmann“ namie sužaidė lygiosiomis 0:0 su Alytaus „Dainava“, o birželio 28-ąją išvykoje 3:1 nugalėjo „Šiaulius“.

„Laukia labai sunkios rungtynės su komanda, kuri pastaruoju metu demonstruoja gerą sportinę forma. Taip buvo tiek rungtynėse su „Šiauliais“, tiek su „Dainava“, kai ekipa valdė rungtynes ir turėdama vienu žaidėju mažiau“, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris D.Lastauskas.

Treneriui rungtynės su „Hegelmann“ kelia dvejopus jausmus. Kovo 11-ąją „Sūduva“ namie palaužė Kauno raj. ekipą 2:0 ir tai buvo pirmoji trenerio pergalė prie Marijampolės komandos vairo. Vis dėlto antrajame rate Kaune varžovai revanšavosi 6:0 ir tai yra skaudžiausias „Sūduvos“ pralaimėjimas šį sezoną.

„Mūsų planas išlieka toks pats, kaip ir prieš tai vykusiose visose rungtynėse – eiti kovoti ir laimėti. Visi žinome, kaip pasibaigė pastarosios mūsų tarpusavio rungtynės, todėl šiandien bus dviguba motyvacija įrodyti, kad tada buvo tik labai nesėkminga diena mums“, – sakė D.Lastauskas.

„Sūduva“ pastarąsias dvejas savo rungtynes baigė lygiosiomis. Birželio 10 d. namie buvo sužaista 0:0 su Vilniaus „Riteriais“, o birželio 22 d. išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ – 1:1.