D. Lastauskas: „Laukiame be galo rimto iššūkio“

D. Lastauskas: „Laukiame be galo rimto iššūkio“

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį 20 val. namie priims „Kauno Žalgirio“ komandą, kurią dabar treniruoja buvęs „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Saulius Širmelis.

Kauno komanda „TOPsport A lygoje“ per 17 turų surinko 24 taškus ir dabar užima 4-ąją vietą. 19 taškų turinti Marijampolės ekipa šiuo metu yra septinta.

Šiomis rungtynėmis „Sūduva“ užbaigs II ratą. Pirmojo rato pabaigoje balandžio 20 d. Kaune 2:1 laimėjo šeimininkai. Kauniečiai tuomet jau 6 min. išsiveržė į priekį, bet per pirmojo kėlinio kompensuotą laiką Steve‘as Lawsonas įmušė baudinį ir išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje Giedrius Zenkevius atrėmė Grato Sirgėdo muštą baudinį, bet 73 min. šeimininkai vis dėlto įmušė pergalę nulėmusį įvartį.

„Kauno Žalgiryje“ šį sezoną jau įvyko keletas permainų vyriausiojo trenerio pareigose. Sezoną prie komandos vairo pradėjo švedas Glenas Stahlis, jį laikinai buvo pakeitęs Nerijus Mačiulis, o dabar ekipą treniruoja Saulius Širmelis, į asistento vietą pasikvietęs marijampolietį Eiviną Černiauską.

Naujasis laikinosios sostinės komandos trenerių duetas debiutavo prieš keletą dienų per rungtynes išvykoje su Alytaus „Dainava“. Mačas baigėsi 0:0, tačiau Kauno komanda dar pirmajame kėlinyje dėl traumų pakeitė Karolį Šilkaitį, Jermaine‘ą Hyltoną ir Sethą Sincere‘ą, o antrajame kėlinyje buvo pašalintas Jasonas Noslinas. Žaisti Marijampolėje dėl diskvalifikacijos tikrai negalės ir dar pernai „Sūduvai“ atstovavęs Oyinlola Kayode.

„Laukiame be galo rimto iššūkio, atvažiuoja komanda, kuri turi tiek ambicingus tikslus, tiek puikiai pažįstamus trenerius, kurie žino mūsų komandą ir iš vidaus, – prieš rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. –  Varžovų komanda, nors ir su keletu netekčių, turi daug gerų žaidėjų. Daug pasako vien itin gera Artūro Dolžnikovo sportinė forma. Pridėjus Vilių Armanavičiu ir G. Sirgėdą, išeina labai įdomus derinys. Mes, aišku, bandysime juos stabdyti, kovoti ir vėl savo žiūrovus nudžiuginti pergale. Į aikštę eisime tik to.“