D.Lastauskas: „Laukia vienas kovingiausių varžovų“

D.Lastauskas: „Laukia vienas kovingiausių varžovų“

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 4 turo rungtynes pirmą kartą žais išvykoje. Sekmadienį 15 val. marijampoliečiai žengs į Gytarių stadiono dirbtinės dangos aikštę, kurioje susitiks su „Šiauliais“.

„Sūduva“ Lietuvos čempionatą pradėjo pergale ir 2 pralaimėjimais. Iš pradžių 2:4 buvo nusilesta „Kauno Žalgiriui“, vėliau 2:0 nugalėtas Kauno r. „Hegelmann“ ir taip pat 0:2 nusileista „Panevėžiui“.

„Šiauliai“ sezoną pradėjo pergale 1:0 Vilniuje prieš „Riterius“, vėliau Marijampolėje sužaidė 0:0 su „Kauno Žalgiriu“ ir tame pačiame Gytarių stadione 3:1 pranoko „Hegelmann“.

Geriau už Saulės miesto ekipą per pirmuosius 3 turus pasirodė tik visas žaistas rungtynes laimėjęs „Panevėžys“.

„Laukia, mano nuomone, vienas kovingiausiu varžovų lygoje, tai yra privalomas akcentas trenerio Mindaugo Čepo komandose, – prieš rungtynes Šiauliuose sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Varžovai turi patyrusių labai stiprių žaidėjų, todėl vyksime su viena mintimi – kovoti kiekvienam centimetre ir nė trupučio ne mažiau.“

„Sūduva“ ir „Šiauliai“ šiemet išbandė jėgas per kontrolines rungtynes, jos Marijampolės futbolo arenos manieže baigėsi lygiosiomis 1:1. Saulės miesto komandoje tada pasižymėjo Eligijus Jankauskas, o rezultatą išlygino Meinardo Mikulėno uždirbtą baudinį įmušęs Jevhenas Protasovas.

„Visų mūsų vaikinų nusiteikimas šiuo metu yra labai geras, jie pamatė, kad lygoje galime žaisti su visais varžovais. Lieka išanalizuoti klaidas ir sumažinti jų skaičių, tokiu atveju pasieksime teigiamą rezultatą“, – kalbėjo D.Lastauskas.