D.Lastauskas: „Laukia viena svarbiausių dvikovų šiame sezone“

Marijampolės „Sūduva“ antradienį 18 val. Telšiuose žais LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes su „Džiugu“.

Tai bus ketvirtoji šio sezono komandų tarpusavio akistata. Pirmąsias dvi tiek Telšiuose, tiek Marijampolėje laimėjo „Sūduva“. Balandžio 9-ąją Žemaitijos sostinėje mūsų ekipa nugalėjo 2:0 (6 min. pasižymėjo Oleksijus Zbunis, 8-ąją – Levanas Mačarašvilis), o gegužės 26-ąją namie – 1:0 (75 min. baudinį įmušė Aivaras Emsis).

Trečią kartą komandos susitiko visai neseniai – liepos 29 d. Vėl Telšiuose vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Žemaičius po standartinės padėties į priekį jau 5 min. išvedė Sergijus Kulyničius, o pusiausyrą smūgiu galva po kampinio 37 min. atkūrė Ibrahimas Olaosebikanas. Abi komandos rungtynes baigė ne pilnų sudėčių. 51 min. tiesioginę raudoną kortelę už šiurkščią pražangą prieš save išvyko „Džiugo“ narys Jurgis Jankauskas, o 87 min. dėl gautos antrosios geltonos kortelės aikštę turėjo palikti ir „Sūduvos“ gynėjas Jevhenas Smirnovas.

Šiandien lygiųjų tikrai nebus, komandos per vienerias rungtynes, burtų dėka, Telšiuose išsiaiškins, kuriai atiteks kelialapis į LFF taurės turnyro pusfinalį.

„Laukia viena svarbiausių dvikovų šiame sezone, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Abiem komandoms tai gali būti žingsnis svajonės link, abi ir stengsis jį žengti. Neseniai žaidėme Telšiuose, tad galima ir vėl tikėtis tokios pat atkaklios kovos. Vieni kitus jau puikiai pažįstame, esame išstudijavę, todėl laukia daug įtampos, kuri gali atvesti ir iki baudinių serijos. Mes darysime viską, kad padovanotume pergalę savo aistruoliams, bet to paties sieks ir varžovai. Aikštėje pamatysime, kam geriau pavyks įgyvendinti savo idėjas ir pasiekti savo tikslą.“


TIESIOGINĖ RUNGTYNIŲ TRANSLIACIJA