D.Lastauskas: „Laukia sunkus iššūkis“

D.Lastauskas: „Laukia sunkus iššūkis“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. išvykoje susitiks su „Panevėžiu“, o marijampoliečių vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad komandos laukia sunkus išbandymas, tačiau komanda stengsis siekti teigiamo rezultato.

„Panevėžys“ po 12 turų savo sąskaitoje turi 32 taškus ir yra vienvaldis „Optibet A lygos“ lyderis.

„Vykstame pas lygos lyderius, pajėgiausią komandą lygos šiadien, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Panevėžiečių puolimo potencialas yra labai didelis, tą įrodo 28 įmušti įvarčiai per 12 rungtynių. Mūsų svarbiausias tikslas – sustabdyti jų atakuojančius žaidėjus. Žinoma, nereikia pamiršti, kad vienas rezultatyviausių varžovų žaidėjų yra Linas Klimavičius, kuris žaidžia nuostabų sezoną ir šiuo metu, mano nuomone, yra vienas geriausių vidurio gynėjų lygoje bei Lietuvoje.“

Panevėžiečiams papildoma motyvacija šios dienos rungtynėse bus neseniai patirtas sensacingas pralaimėjimas LFF taurės turnyre, kai juos iš turnyro eliminavo I lygoje žaidžiantis Klaipėdos „Neptūnas“.

„Sūduva taurės turnyre išvykoje 3:0 įveikė II lygoje žaidžiančią „Ukmergę“, bet „Optibet A lygoje“ tebeturi tik 9 taškus ir užima 9-ąją vietą.

„Bandysime, kad ir kas nutiktų, nutraukti įvarčių bei taškų badą. Kaip mums seksis, žinoma, bus aišku rungtynių metu, tačiau stengsimės iš visos širdies“, – pažadėjo D.Lastauskas.