D.Lastauskas: „Laukia sunki kova“

D.Lastauskas: „Laukia sunki kova“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. namie priims „Kauno Žalgirį“, o mūsų komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad stringantis varžovų žaidimas pastaruoju metu pagerėjo.

„Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ šį sezoną susitinka per kiekvieno rato pirmąsias rungtynes. Čempionato pirmajame ture kovo 4 d. kauniečiai Marijampolės futbolo arenos manieže laimėjo 4:2. Kitos dvejos rungtynės įvyko Kaune, nes trečiojo ir ketvirtojo ratų mačų vietos buvo sukeistos dėl laikinosios sostinės pagrindinio stadiono užimtumo.

Balandžio 23-ąją „Kauno Žalgiris“ namie nugalėjo 3:0, o birželio 22-osios dvikova baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1. Tuomet 3-ąją teisėjo komenpsuoto laiko minutė Oyinlola Kayode išvedė „Sūduvą“ į priekį, bet 7-ąją min. šeimininkai pasinaudojo paskutine galimybe ir po kampinio Edvinas Kloniūnas rezultatą išlygino.

Per pastarąsias rungtynes „Kauno Žalgiriui“ jau vadovavo ne ilgametis komandos strategas Rokas Garastas, o jį pakeitęs Marius Stankevičius. Vadovaujant šiam treneriui, „Optibet A lygoje“ kauniečiai per 15 rungtynių iškovojo 3 pergales, 8 kartus sužaidė lygiosiomis ir 4 kartus pralaimėjo.

Pastarąjį pralaimėjimą „Kauno Žalgiris“ patyrė liepos 7-ąją, kai išvykoje nusileido „Panevėžiui“ 0:3. Vėliau sekė trejos lygiosios (išvykose 1:1 su Gargždų „Banga“ bei Alytaus „Dainava“ ir namie 0:0 su Telšių „Džiugu“), pergalė 3:2 namie prieš Vilniaus „Riterius“ ir lygiosios 1:1 varžovų aikštėje su Kauno raj. „Hegelmann“.

„Atvyksta labai įdomi komanda, kuri kažkiek banguoja, tačiau turi labai individualiai stiprius žaidėjus. Taip pat akivaizdžiai matyti, kad žaidėjai jau pradeda suprasti trenerio M.Stankevičiaus idėjas, pastaruoju metu jų žaidimo kokybė pradėjo gerėti“, – apie varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris D.Lastauskas.

„Sūduva“ nepralaimi jau 4 turus iš eilės ir laimėjo trejas pastarąsias rungtynes. Liepos 29-ąją Telšiuose buvo sužaista 1:1 su „Džiugu“, vėliau sekė pergalės namie prieš „Dainavą“ (2:0) ir „Bangą“ (1:0) bei išvykoje prieš „Riterius“ (2:1).

„Mes turime keletą netekčių dėl kortelių ir kitų priežasčių, tačiau aš neabejoju savo vaikinais, esu tikras, kad visi, kurie pasirodys aikštėje, atiduos 110 proc. savo jėgų. Laukia labai rimtas išbandymas, tačiau stengsimės pratęsti gerą seriją. Juolab, kad žaisime prie savų žiūrovų“, – teigė D.Lastauskas.

Futbolo gerbėjai bilietus į „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynes gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje arba prekybos vietose.