D.Lastauskas: „Laukia stiprų charakterį turintys varžovai“

D.Lastauskas: „Laukia stiprų charakterį turintys varžovai“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš antradienio rungtynes išvykoje su „Šiauliais“ sakė, kad jo ekipos laukia dar vienas sunkus išbandymas.

Kovo 1 dieną būtent Marijampolės ir Šiaulių komandų dvikova prasidėjo 2024 metų oficialių kovų maratonas. Tuomet „Sūduva“ rungtynių metu turėjo keletą gerų progų įmušti, bet jomis nepasinaudojo. Šiauliečiai galėjo išplėšti pergalę per teisėjo kompensuotą laiką, bet jiems taip pat pritrūko tikslumo ir rungtynės baigėsi 0:0.

Dabar „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ dvikova prasideda čempionato II ratas. Per pirmuosius 9 turus Saulės miesto komanda surinko 10 taškų ir turnyro lentelėje užima 7 vietą. Tašku mažiau turintys marijampoliečiai rikiuojasi vienu laipteliu žemiau.

Pastarajame ture „Sūduva“ išvykoje nusileido „Kauno Žalgiriui“ 1:2, o „Šiauliai“ namie paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš Alytaus „Dainavą“ 1:0.

Marijampolės komandą pastaruoju metu labai retino traumos ir ligos, tačiau komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas ir toliau savo auklėtiniams kelia tikslą žengti į aikštę tik dėl pergalių.

„Laukia didelį charakterį ir dar didesnę širdį turinti komanda, kuri norės įrodyti, kad pirmasis ratas tiesiog nepavyko ir jau yra praeitis, – sakė treneris. – Vyksime kautis ir atiduoti visą save. Žiūrime į priekį ir stengsimės daryti viską, kad grįžtume į pergalių kelią.“