D.Lastauskas: „Laukia principinė dvikova“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 19 val. namie priims Gargždų „Bangą“, kuri šiemet yra itin neparankus varžovas.

„Optibet A lygoje“ Gargždų komanda per 25 turus surinko 26 taškus ir šiuo metu užima 6-ąją vietą. „Sūduva“ per 24 rungtynes pelnė 22 taškus ir yra 8-ta.

Labai panašus yra ir abiejų komandų įmuštų bei praleistų įvarčių santykis. „Banga“ šiemet pelnė 16 įvarčių, o praleido – 38, „Sūduvos“ santykis yra 18:41.

„Tai bus principinė dvikova, nes „Banga“ yra netoli turnyro lentelėje ir tai yra viena iš dviejų komandų, iš kurių šį sezoną dar nepavyko atimti taškų. Prie savų žiūrovų stengsimės maksimaliai atsiduoti rungtynėse ir nudžiuginti mūsų aistruolius, – prieš rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Žinoma, „Banga“ yra tikrai gerame kelyje ir mūsų laukia labai sunkios rungtynės. Gargždų komanda yra drausminga, mėgsta žaisti kietai, o jos tikras emocinis variklis yra Robertas Vėževičius. Jis, kaip jau sakiau anksčiau, neleidžia savo komandai nekovoti.“

Šį sezoną „Banga“ laimėjo abejas tarpusavio rungtynes su „Sūduva“. Balandžio 14 d. Marijampolės futbolo arenos manieže gargždiškiai laimėjo 2:0, o birželio 6-ąją namie – 1:0.