D. Lastauskas: „Laukia nenuspėjama kova“

D. Lastauskas: „Laukia nenuspėjama kova“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš rungtynes Širvintose su Vilniaus raj. „Transinvest“ sako laukia susitikimas su savo braižą pakeitusia komanda.

„Sūduva“ šio sezono „TOPsport A lygoje“ per 5 turus surinko 5 taškus ir šiuo metu užima 8 vietą. Marijampoliečiams pastarosios dvejos rungtynės susiklostė nesėkmingai – vienodu rezultatu 0:1 pralaimėta Telšiuose „Džiugui“ ir namie Alytaus „Dainavai“.

„Transinvest“ po 5 turų turi 6 taškus ir dabar rikiuojasi turnyro lentelės 5 vietoje. Vis dėlto Vilniaus raj. ekipą jau supurtė didelės permainos – komandos vyriausiojo trenerio pareigas prieš pastarąjį turą perėmė Donatas Vencevičius. Jo debiutas naujoje ekipoje susiklostė puikiai – išvykoje 1:0 nugalėti „Šiauliai“.

„Pirmą kartą vyksime į Širvintų stadioną, laukia kieta ir nenuspėjama kova, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris D. Lastauskas. – Tikrai buvo ką veikti rengiantis šioms rungtynėms, nes varžovai pakeitė trenerį ir su juo sužaidė tik vienerias rungtynes. To užteko, kad išvystume trenerio D. Vencevičiaus įdiegtą kitokį žaidimo braižą nei buvo iki šiol. Mes, savo ruožtu, po dviejų nesėkmių eisime į aikštę ir darysime viską, kad grįžtume į pergalių kelią.“