D.Lastauskas: „Laukia labai sunkios rungtynės“

D.Lastauskas: „Laukia labai sunkios rungtynės“

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 5 turo rungtynes šeštadienį 19 val. Vilniuje susitiks su „Žalgiriu“. Mūsų komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas  sako, kad per rinktinių pertrauką komanda kokybiškai padirbėjo ir laukia naujo išbandymo.

Per pirmuosius 4 turus „Sūduva“ iškovojo 1 pergalę, 3 kartus pralaimėjo ir dabar lygoje užima 8-ąją vietą.

„Žalgirio“ sąskaitoje – pralaimėjimas, 2 pergalės, 1 lygiosios ir 4-oji vieta. Vilniečiai sezono pradžioje netikėtai namie 2:3 pralaimėjo Telšių „Džiugui“, vėliau namie 1:0 palaužė „Bangą“, Marijampolėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgirius“ ir sostinės derbyje 1:0 nugalėjo „Riterius“.

Visus 5 įvarčius „Žalgiriui“ šiemet pelnė skirtingi žaidėjai: Billalas Sebaihi, Mathiasas Oyewusi, Kipras Kažukolovas, Nassimas Hnidas ir Paulius Golubickas.

„Vyksime pas čempionus, suprantame, kad laukia labai sunkios rungtynės, – prieš naują išbandymą sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Sezono pradžia varžovams buvo truputį sunkesnė nei tikėtasi, todėl manau, kad per rinktinių pertrauką jie padarė išvadas ir sugrįš į kovas su nauja jėga. Varžovai turi labai gilią sudėtį, todėl, kas bebūtų įleisti į aikštę, visi norės įrodyti, kad yra verti trenerio Vladimiro Čeburino pasitikėjimo.“

„Sūduva“ po įtemptos sezono pradžios rinktinių pertrauką panaudojo jėgoms atgauti, tą buvo galima daryti turint beveik visą sudėtį, nes trūko tik į Lietuvos jaunimo rinktinę pakviestų Žygimanto Baltrūno ir Meinardo Mikulėno.

„Manau, kokybiškai pasinaudojome pertrauka, vaikinai pasikrovė baterijas, o kiek mums tai padės ir kaip seksis, pamatysime netolimoje ateityje“, – sakė D.Lastauskas.