D.Lastauskas: „Laukia labai drausminga komanda“

D.Lastauskas: „Laukia labai drausminga komanda“

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 6 turo rungtynes namie 20 val. priims Alytaus „Dainavą“, kuri po 5 turų yra surinkusi 8 taškus.

Dzūkijos sostinės atstovai žais svečių teritorijoje, tačiau šį sezoną jie savo namų rungtynes taip pat žaidžia Marijampolės futbolo arenos manieže, tad nesijaus svečiuose. Maža to, pirmąsias sezono rungtynes su Kauno r. „Hegelmann“ alytiškiai taip pat žaidė Marijampolės manieže, nors tų rungtynių šeimininkai buvo varžovai. Iš 5 sužaistų „Dainavos” rungtynių trejos įvyko šios dienos mačo vietoje.

Alytaus komanda sezoną pradėjo skaudžiu pralaimėjimu „Hegelmann“ komandai 0:3, tačiau tai ir buvo vienintelė komandos nesėkmė kol kas. Vėliau Telšiuose 1:0 buvo palaužtas „Džiugas“, Vilniuje sužaista 0:0 su „Riteriais“, Marijampolėje 2:1 nugalėta Gargždų „Banga“ ir ten pat sužaista 0:0 su „Kauno Žalgiriu“.

8 taškų kraitis leidža dzūkams „Optibet A lygoje“ užimti 5-ąją vietą.

„Sūduvos“ sąskaitoje po 5 turų tebėra 3 taškai, reiškiantys 8-ąją vietą. Tiesa, Marijampolės komanda, be „Dainavos“, sužaidė su visomis šiuo metu pirmajame šešete esančiomis komandomis: „Panevėžiu“, „Šiauliais“, Vilniaus „Žalgiriu“, „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgiriu“.

„Laukia gerą sportinę formą demonstruojanti „Dainava“, jie jau ketverias rungtynes nepralaimi, o vienintelis pralaimėjimas buvo patirtas pirmajame ture, nors, mano nuomone, jie pagal žaidimą tuomet buvo verti bent lygiųjų“, – apie artėjančias rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas.

Treneris pažymėjo, kad „Dainava“ pasižymi aukštu drausmės lygiu.

„Trenerio Sergejaus Kuznecovo komanda pasižymi drausme, labai greitai rengia kontratakas ir žaidžia labai kibiai  aikštės viduryje“, – sakė D.Lastauskas.

Marijampolės ekipai šiandien dėl diskvalifikacijos negalės padėti Augustas Dubickas, kuris buvo pašalintas per pastarąsias rungtynes Vilniuje su „Žalgiriu“.

Futbolo aistruoliai bilietus į šios dienos rungtynes gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir prekybos taškuose.